Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan edzek a kondi teremben?...

Hogyan edzek a kondi teremben? Milyen gépeket súlyzókat használjak?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok és 62 kiló.

Elkezdtem kondi terembe járni ahol vannak kézi súlyzók és különböző gépek. Felső testre (mellkasra) meg karra (bicepszre vállra) szeretnék gyúrni. Milyen gyakorlatokat csináljak vagy milyen gépeket használjak?És mekkora kézi súlyzót?Inkább sokat csináljak kicsivel vagy keveset naggyal? Tudom jó sok kérdés de nagyon nem vagyok otthon a témában.De ha valaki tud segíteni annak nagyon köszönöm!

(Esetleg ha tudtok olyan oldalt ahol ilyesmiket meglehet nézni akkor azt is köszönöm!)



2013. ápr. 5. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Üdv!Csak váll,mell,bicepsz?! az egész tested meg kell edzened(lábakat sem hanyagoljuk).Pár hónapig heti 3-4 teljes testes edzéssel kezd. Testrészenként 2-3 gyakorlat elég(a teljes testes edzésről beszélek).Ja és annyival csináld amennyivel pont szabályosan végre tudod hajtani a sorozatot.
2013. ápr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: [link]

Itt találsz gyakorlatokat.Ha van még kérdésed írj ill. ha v.mit rosszul írtam a többi kedves válaszoló javítson ki!:)

2013. ápr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan súlyokat válassz amikkel meg bírsz csinálni 3x8-10 ismétlést.
2013. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Arra kell törekedni,hogy az utolsó 2-3 belenyomást már nagyon nehezen tudd vérehajtani,de az erőlködés nem mehet a szabályosság rovására.
2013. ápr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálj ki minden gépet,ha nem tudod biztosan,hogy egyik-másik gép milyen izmokat erősít akkor kérdezd meg valakitől,mert minden izomcsoportra külön-külön kell edzeni.
2013. ápr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!