Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet nôiesen szálkás testalka...

Lehet nôiesen szálkás testalkatom otthoni tornázással?

Figyelt kérdés
20éves lâny vagyok. 50kg, 160centi. nem érzem magam kövérnek, viszont a hasamon látok egy kis súlyfelesleget. nem akarok fogyni, viszont szeretném a testemet kicsit szálkásítani, hogy szép nôies alakom legyen. nem tudom megengedni magamnak h edzôterembe járjak, ezért szeretnék otthon tornázni. tud valaki olyan videókat, amivel ezt gyorsan elérhetem. esetleg valaki aki tapasztalt ebben, es ô is otthon végez gyakorlatokat? vagy muszáj mindenképp edzéstervet követnem?

2013. febr. 13. 13:51
 1/6 aikiboxer ***** válasza:
Valahogy a "nőies" meg a "szálkás" szavak nehezen férnek össze egy mondatban... De igen lehet. Szerezd be a Fegyencedzés c. könyvet, azt csinálgasd, meg heti két kocogás vagy ugrálókötél, és valami normális étrend.
2013. febr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 YourDestiny ***** válasza:
65%
Ha a hasadról szeretnéd eltüntetni a felesleget, mindenhonnan fogyni kell. Csak a hasról nem fog eltünni.
2013. febr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azt írtam, hogy a hasamon van egy kis súlyfelesleg... es szeretném a testemet....a testemet!!! szálkásítani..ki mondta hogy a hasamból szeretnek fogyni?! egyáltalán nem ez volt a lényeg
2013. febr. 13. 14:45
 4/6 YourDestiny ***** válasza:
58%
Nem akarsz fogyni, de szeretnéd a tested szálkásítani. És ezt hogy? Egyszerűen és érthetően: szálkásítás = fogyás
2013. febr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szálkássághoz izom is kell, hogy ne a csontszálkáid látsszanak, ha az nincs, akkor előbb azt kéne építeni.
2013. febr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Furcsa, a sporttól,amit csinálok szálkás izomzatom lett, ez mégsem volt egyenlő a fogyással.. Egyszerűen csak olyan mozgásformát kell választani,ami ezt segíti elő.

Ehhez kell edzésterv,szerintem valami olyan oldalon kérj tanácsot,ahol tuti szakképzett edző ajánl valamit.

Én is edző vagyok,de egy adott sportra specializálódtam,így otthoni edzéstervet azzal összhangban tudnék csak ajánlani.

2013. márc. 4. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!