Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan növeljem a testsúlyomat?

Kyle94 kérdése:

Hogyan növeljem a testsúlyomat?

Figyelt kérdés

18 éves,2 méter magas,72kg vagyok,és boxolok. Szeretnék tanácsot kérni,hogy-hogyan tudnám a súlyomat növelni?

Esetleg tömegnövelővel? Valami olyasmire gondoltam,amitől nem olyan leszek,mint egy lufi,hanem szeretném,hogy a magasságomhoz megfelelő súlyom legyen a box miatt! Várom a tanácsokat!



2013. jan. 12. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
edz rendesen, és tömegnövelő étrendre válts, bár mivel boxon fekvővel meg ilyenekkel edzenek, nem biztos hogy jó dolog a tömegnövelő étrend, mivel izom úgyse kerül rád sok, mert a boxedzés nem izmot épít hanem erőt (mivel öntestsúlyas gyakorlatokat csináltok)
2013. jan. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értelek! És egyébként milyen fajta étrendek vannak? Nyilván ha nagyobb a súlyom akkor több erőt tudok belefektetni az ütésekbe,ami mindenképpen jól jönne,pláne,hogy 2 méter vagyok :)
2013. jan. 12. 17:44
 3/6 anonim ***** válasza:
hát a háj nembiztos hogy erősebbé teszi az ütésedet, egyébként ajánlom A meztelen harcos c. könyvet, le van benne írva sok technika az idegi erő gyakorlására, nagyon hasznos :D egyébként meg a fizikában az erő a gyorsulás és a tömeg szorzata, de a minnél hájasabb a karod, annál nehezebben tudod mozgatni (mert a háj nem fejt ki erőt) de ha izom adja a tömeget a karodnak, az jó, mert adott egységnyi izom elbírja magát, és még gyorsítja is az ütésedet, de ha boxoló vagy nem ajánlok használhatatlan izom fejlesztését (súlyzókkal), se zsír növelését, mert akkor a versenyen nagyobb testsúlyúakkal fognak összerakni, akik szálkásak, és erősebbek :D remélem tudtam segíteni, üdv :)
2013. jan. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

elmondom h én télen h tömegelek

a tescoban lehet venni vödrös kiszerelésű vanilliás karikát asszem 800 grammos a napi 3 főétkezés között elosztom 2 -3 egyenlő adagra és megeszem mellé tömegnövelő edzés és baromi nagy súlyok reggel és edzés előtt5 egység inzulin is megy mellé de semmi más csak c vitamin és hogy hogy nővök 120 kg felé karcolgatok az erőm az olyan h a a vasat össze tudnám gyűrni az erőm meg ...most jöttem edzésről 2 mázsával nyomogatok sorozatban fekve...25 év gyúrás után én így tömegelek de csak TÉLEN!

2013. jan. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi tanácsokat! :)
2013. jan. 12. 19:52
 6/6 anonim válasza:
Egyé bazzeg'
2013. jan. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!