Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin kúra mellé mennyi ch?

Kreatin kúra mellé mennyi ch?

Figyelt kérdés

üdv,


a kreatin ugye gyors ch-val jobban szívódik fel a megnövekedett inzulinérzékenység miatt.


nekem napi 6x5g lenne a feltöltő szakasz, mennyi dextrózt kéne bevinni az adagok mellé? könnyen zsírosodó típus vagyok, szóval nem akarom ész nélkül zabálni a cukrot.


köszönöm a tanácsokat!



2012. nov. 13. 21:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
kétségtelenül kreatin akg lesz a következő kúrámba, viszont itthon most monohidrát van, nem fogom kidobni.
2012. nov. 13. 21:38
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem ártana chrom 200mcg sem!!

A másik amit kevesen ismernek a bitter melon

[link]

itt ellenben a szedés időpontja nem mindegy.

2012. nov. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

kidobni semmitsem szabad.


Megoldás ha 15-20g glutaminnal?!?!


Hírtelen több verzió nem jutott eszembe. ;-)

sorry

2012. nov. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

most a következő megoldás szimpatikus:


1. reggel éhgyomorra 5g kreatin, 20g carbox

2. délelőtt kaja előtt 5g

3. valamikor 5g kaja előtt

4. edzés előtt 5g

5. edzés után 5g+40gcarbox+7g glutamin, 10percre rá 30g fehérje

6. este magába 5g


ez így 30g, feltöltési szakasz elején ennyi kell.

2012. nov. 13. 22:10
 15/16 anonim ***** válasza:
A kreatin felvétele töltés időszakában az első 3-5 napban a legnagyobb. A napi 6 x 5g-os bevitel szerintem jó megoldás, de.... ha a szervezeted bírja (persze magasabb folyadékbevitellel), akkor az 1 adag mennyiségét növelheted, és napi 4 alkalomra osszd el. (8g/adag). Amenyiben maradsz a napi 6-nál akkor szerintem az edzést követően minden esetben proteinnel, glutaminnal, ch-val együtt használd. A másik pedig kb. fél órával szilárd étkezésed előtt úgy, hogy az adagok bevitele között teljen el 4-6 óra!!! Ezért gondolom szerencsésebb lenne az 1 adagot 7-8g/-ban meghatározni és napi 4 alkalommal. Az esti adagra szerintem nincs szükség.
2012. nov. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 dirtboy ***** válasza:
ja tényleg igazad van kicsit elszámoltam,átkozott éjszakázós meló,még számolni sem tudok már.
2012. nov. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!