Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin kúra mellé mennyi ch?

Kreatin kúra mellé mennyi ch?

Figyelt kérdés

üdv,


a kreatin ugye gyors ch-val jobban szívódik fel a megnövekedett inzulinérzékenység miatt.


nekem napi 6x5g lenne a feltöltő szakasz, mennyi dextrózt kéne bevinni az adagok mellé? könnyen zsírosodó típus vagyok, szóval nem akarom ész nélkül zabálni a cukrot.


köszönöm a tanácsokat!



2012. nov. 13. 21:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha könnyen zsírosodsz, akkor ne szőlőcukorral együtt vidd be, azt hagyd el nyugodtan. Nem olyan fontos az.
2012. nov. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 dirtboy ***** válasza:

ne menjen hozzá dextróz,szénhidrátos étkezés előtt fogyaszd.

tehetsz mellé 1-2g taurint.

2012. nov. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
az milyen, ha reggel 10grammot viszek be, 20g dextrózzal, aztán edzés után 10g a shakerbe, és este fele 10g transzportrendszer nélkül?
2012. nov. 13. 21:14
 4/16 anonim ***** válasza:
természetesen a napközbeni adagot tegyed szilárd étkezésed elé.
2012. nov. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 dirtboy ***** válasza:

mi a pi csának kéne 40g kreatin?

én úgy gondolom semmi értelme 30g fölé menni 130kilós testsúly alatt.

30g is rengeteg,annak elégnek kell lennie.

2012. nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
senki nem beszélt itt 40g kreatinról :)
2012. nov. 13. 21:19
 7/16 anonim ***** válasza:

Ellenben ha fehérjével, vagy pl. arginnel együtt használod a kreatint, akkor kevesebb szénhidrát is elegendő. Minél nagyobb vízmennyiséggel viszed be, annál gyorsabban jut a véráramba. Alacsony ozmolitású folyadékkal könnyebben felszívődik.

Az ALA (liponsav) is megoldás, hizsen az egyik legjobb inzulinhatást utánzó. 200mg/adagban.

2012. nov. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Természetesen lenne még egy megoldás. Vanádium Szulfát ami szintén igen hatásos inzulinszintutánzó. 45mg naponta kreatinnal együtt. De ha lehet akkor csak a töltési időszakban, folyamatosan ne használd.
2012. nov. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Eljátszhatunk azzal a gondolattal is, amit a transzport rendszerekben alkamaznak. Ha a kreatint mondjuk nátrium tartalmút tápanyaggal vinnék be?!?!


Aztán van a Creatin AKG, amelyhez nem kell szénhidrát sem, mivel a kötés révén önmagában alkalmazható.

[link]

2012. nov. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
ALA-ra nem nagyon van keret most, viszont vanádium szulfáttal már én is szemezgettem, csak a hatásáról nem vagyok meggyőződve, de akkor lehet teszek egy próbát.
2012. nov. 13. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!