Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kreatin kúra, ezt most hogy...

Kreatin kúra, ezt most hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Most vagyok feltöltési fázisban a második napnál tartok, 4X5 gramm megy be.


Már 3 adag megvan, (reggel, edzés utáni turmix, utána egy kaja előtt 20 perccel.)


Sajnos ma kimaradt egy kaja, mert egész nap ugráltam, és ma már csak esti túró megy. Baj, ha azelőtt 15 perccel tolom be? (csakmert úgy olvastam ch-s kaja előtt kell bevinni)



2012. nov. 12. 20:31
 1/3 dirtboy ***** válasza:
esti adagnál nem gond ha nem megy hozzá ch mert estére már nem kell szénhidrát.
2012. nov. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem gond, jobb, mintha nem tolnád be.. A ch segít a felszívódásban, de anélkül is megy a dolog.
2012. nov. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért szerencsére egyre többen tudják, nem csak a szénhidrát az egyedüli inzulinszint emelő. Mint írod este túró is megy. Akkor gond egy szál sem, mert a protein is jó lesz.


Ugan is 20g casein protein jó választás. Amennyiben ehhez tennél 1-3g ALA-t akkor tökéletes a creatinhoz is!!!!

2012. nov. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!