Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelés, vagy még szálkás...

Tömegnövelés, vagy még szálkásítás?

Figyelt kérdés
166 cm-es 23 éves lány vagyok, 55 kg. Eddig diétáztam, kb fél év alatt lement 11 kg. De még mindig van rajtam felesleg. (nagy a hasam és tokám is van sajnos rendesen) Izmokat szeretnél építeni, csak nem tudom hogy elkezdjek tömeget növelni, vagy még folytassam a diétát hogy lemenjen a maradék makacs felesleg?

2012. nov. 3. 07:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell eldönteni, de legalább te nem gondolod, hogy egy időben is lehetséges, ez már valami.:)


Én azt mondom, hogy félév diétázás után most mehetne egy moderált tömegnövelés (2g x ttkg fehérje és lányoknak 3-4g x ttkg ch), így nem sok zsírosodás lesz, ha jól be van lőve a kaja. majd utána egy izmosabb formával könnyebben megy majd szálkásításnál a zsírleadás, és a végére, ha jól csinálod marad is az izomból.


De ezt neked kell eldönteni, ha nagyon zavar a hasad, akkor még további diéta kell. Viszont ahogy írtam is célszerűbb egy második szálkásító szakaszban leadni később.

2012. nov. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A lányoknak is van tömegelős ciklusa?
2012. nov. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Már miért ne lenne? Szerinted a nők izomnöveléséhez nem kell plusz tápanyag??
2012. nov. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak mert a lányokra nem pakolódik olyan látvnyosan az izom. Igaz nem is ismerek testépítő lányt, csak egyet, de rajta egy gramm felesleges zsir sincs.
2012. nov. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Olyan látványosan nem, mivel 1/25 tesztoszterontermelésük van egy férfiéhoz viszonyítva, de attól még kalória plusz kell nőknél is megfelelő tápanyagokból, ami tömegnövelést jelent.
2012. nov. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még annyi, hogy ha edzés után bioteches nitro pure whey goldot iszok, az okés? bizti van jobb is, csak ezt tudom megvenni egészségkártyára. esetleg még a brutal muscle on van..
2012. nov. 3. 09:11
 7/9 A kérdező kommentje:
ja, igen azzal tisztában vagyok, hogy zsírból sose lesz izom. viszont több izom, több zsírt éget. :) ezért kell az izom. meg jól is mutat, és persze nem utolsósorban, ez mozgat minket :D
2012. nov. 3. 09:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Így van, jól tudod, több izom több zsírt használ fel. A nitro pure whey teljesen jó. Edzés után kellene még hozzá dextróz is tömegnöveléskor. De csak edzés után tegyél hozzá gyors szénhidrátot, más időpontban összetett ch kell. Pl reggel protein+ zabpehely.
2012. nov. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!! :)
2012. nov. 3. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!