Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítás vs. Tömegnövelés?

Szálkásítás vs. Tömegnövelés?

Figyelt kérdés

üdv,


igazából nem kérdezni szeretnék, hanem a véleményetekre vagyok kíváncsi.


nektek a szálkásság, definiáltság vagy a nagy tömeg a fontosabb?


meddig szoktatok diétázni? gondolom senkinek nem versenyforma a cél. tömegnövelésnél meddig mentek el?


én tömegnövelésnél eléggé elszálltam, 108 kilóig mentem fel, jó nagy, meg zsíros voltam, viszont cserébe erős. diétánál nagyon rosszul viseltem, hogy sokat gyengültem, karomból is ment le pár centi, kisebbnek éreztem magam sokkal, nem volt jó érzés úgy lemenni a terembe, hogy tudtam izmot nem fogok növelni, csak szinten tudok tartani jó esetben...


ismét diétában vagyok, most kb átlagos a testzsírom, 91kg vagyok, jó fényviszonynál látszik a kocka,de már nagyon ki vagyok éhezve egy brutál izomtömegnövelésre, hogy edzésről-edzésre nagyobb súllyal tudjak dolgozni, stb.stb.



ti hogy vagytok ezzel?



szép estét



2012. okt. 25. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az egész életem egy nagy tömegelés :D
2012. okt. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mind a kettő számít. Nagy tömeggel legyen szálkás test.:)

De ez nem egyszerű ám naturálban, nagyon oda kell figyelni a kajára.

2012. okt. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

én is naturál vagyok, kaját kár részleteznem, elég ha annyit mondok, hogy versenydiétába is elmenne!


szerintem egy nagyon szálkás fizikumot hosszútávon nem is lehet fenntartani, legalábbis az én genetikámmal biztos nem, még elérni sem egyszerű... meg azért sem merek lemenni alacsony testzsírra, mert a végén már nagyon sok izom is elveszne... cucc nélkül nem túl mókás a dolog.

2012. okt. 25. 19:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez így van, nem tudsz megtartani egy ultraszálkás formát izomvesztés nélkül, mert egyre lentebb kellene menni a kalóriával, így izom is megy le. Ha pedig nem mész lentebb, akkor a szervezet hozzászokik, lassul az anyagcsere és kezdődik egy kis zsírosodás.
2012. okt. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát ez így van, mégis sokan vannak, akik egész évben 6%körül lehetnek, és rendes tömeg is van rajtuk, vagy genetic freak vagy egy kis kémia...
2012. okt. 25. 20:12
 6/6 anonim ***** válasza:
ahogy írod. Ismerek ilyen versenyzőt, aki naponta tolja a pizzát kockahassal, de megy a cucc is.:)
2012. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!