Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek szálkásítsak,...

Szerintetek szálkásítsak, vagy tömegnöveljek? Kép lent

Figyelt kérdés
Már vagy 3 hete elkezdtem egy zsírégető életmódot és eddig főleg szálkásító életmódot folytattam, viszont nincs rajtam akkora izomtömeg, hogy legyen mit szálkásítani, ezért a ti véleményeteket kérném ez ügyben! Van egy (zsírégető) blogom, ahová minden nap leírom, hogy mit ettem, tornáztam stb. Itt van rólam 3 kèp: kezdet, 1.hét, 2.hét és még ma fel kéne raknom a 3. hetit, ami még le sincs fenyózva. Nos, milyen tanácsokat tudnátok adni a tömegnöveléshez? Étrend, kiegészítők, tippek stb. A blogom címe www.asbifatburning.blogspot.com

2012. nov. 2. 23:42
1 2
 1/11 Magyarvitéz ***** válasza:
Tömegnöveléshez ,megfelelő étrend ,tömegnövelő súlyzós edzés.Az interneten sokat olvashatsz róla.PL Body builder-en van egy egész jó táblázat a kajákról.
2012. nov. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oké,azt vágom csak nem tudom eldönteni, hogy tömegnöveljek, kellene egy kezdő lökés, ami megindít a tömegnövelés felé :)
2012. nov. 2. 23:51
 3/11 Magyarvitéz ***** válasza:
Szerintem még tömegelned kéne.Felesleges még szálkásítani ,ha látható izomtömeget akarsz utána.
2012. nov. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem jelenleg nem vagy azon a szinten, hogy ez valós kérdés legyen.


Étkezz egészségesen (sok husi, zöldség, gyümölcs, kevesebb szénhidrát, no cukor), és edz.

Kardió és súlyzós edzések.


Majd ha már eltűnt a kis háj a hasadról, és izmosabb is leszel, akkor térj vissza erre a kérdésre.

2012. nov. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, akkor milyen étrendet javasolsz? tehát akkor milyen úton induljak el? Utólag írom: 181cm és 78kg vagyok.
2012. nov. 3. 00:07
 6/11 Magyarvitéz ***** válasza:
Az interneten nagyon sok tanács van a megfelelőétrendről.De tömegeléshez sok fehérje kell és megfelelő minőségű szénhidrát is.
2012. nov. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én voltam a #4-es.

Én nem vagyok táplálkozási szakértő, de ahogy olvastam a blogodat, az nagyjából megfelelő.

Írtad, hogy jársz kondi terembe is. Mindenhol van edző, aki el tud látni tanácsokkal. A neten is rengeteg dolog fent van, ezek néha ellentmondanak egymásnak.

Mivel te ezt csak most kezded, én a helyedben először egy kicsit hájtalanítanák pociról (kardió), és magamra szednék egy kis izmot, hogy legyen mit szálkásítani.

2012. nov. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hájtalanításra mi a legjobb módszer?
2012. nov. 3. 00:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Futás/kocogás
2012. nov. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Magyarvitéz ***** válasza:
Az a gond ,hogy el kell döntened ,hogy most le akarod adni a zsírt vagy ,szálkásítani akarsz ,bár nem hiszem hogy az utóbbinak lenne értelme ,maximum nagyon vékony lennél.És már mondtam ,hogy az aerob edzés a legjobb rá és a diéta.És azt is ,hogy az interneten mindent megtalálsz.
2012. nov. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!