Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Cukros/szénsavas üdítőitalok...

Cukros/szénsavas üdítőitalok és a testépítés mennyire nem jók együtt?

Figyelt kérdés

Azt olvasom a flakon oldalán hogy 3g szénhidrát/100ml. Ez ugye cukor, de mennyire számít bele a napi mennyiségbe? Vagy ha nem mennyire káros ha tömegnövelek?


A másik dolog meg a szénsav. A tápanyagok felszívódását nehezíti azt olvastam, nah de mennyire?



2012. okt. 7. 11:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A cukros üdítők amúgy sem valami egészségesek, nem csak úgy amblokk testépítésnél. Ha tudod kerülni kell, de hobbiszinten ennél vannak sokkalta fontosabb dolgok is.
2012. okt. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

ásványvíz+ boleró italpor. Nekem ez tökéletesen bevált:)

Ízre mint a cukros löttyök, de mégse az:)

2012. okt. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A boleró italpor mivel jobb?
2012. okt. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 poiu ***** válasza:
30%
A cukros üdítőket manapság fruktózban dúsított kukoricasziruppal ízesítik. A fruktózt nem képes az izom égetni, kerüldd mint a tüzet.
2012. okt. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az, hogy az "csak" édesítő és szinezék:) Tudom, a víz lenne a legjobb de azt meg egyszerűen nem bírom. Max edzés közben.
2012. okt. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Pedig a Bolero még talán rosszabb is, mint a "sima" cukros üdítők. :\
2012. okt. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
3éve eldöntöttem , hogy nem fogok inni málnákat,dzsúszt,édesített sz@rokat! Azóta CSAK VIZET iszom.
2012. okt. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

A testépítés alapból nem egészséges. Lehet rontani ezen még cukros aromás sz.arokkal.

Sajnos a sok rizs, teljes őrlésű gabona és hasonlók is fölösleges szénhidrátok és abszolút nem egészségesek.

2012. okt. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, remélem csak viccből írtad le ezt a hülyeséget.
2012. okt. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
a rizs nem egészséges? Ázsiában legalább 2 milliárd embernek az a fő tápláléka...
2012. okt. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!