Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretném meg kérdezni tapaszt...

Dome1999 kérdése:

Szeretném meg kérdezni tapasztalt emberektől milyen vitamint szedjek ami hatásos?

Figyelt kérdés

2012. szept. 9. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Több jó multivitamin van, igazából ez is pénztárcafüggő.

Jó lenne pl .egy multi pro, iss pak, california fitness training pak,stb de elég egy olcsóbb mega daily one, Biotech Vitabolic is, de utóbbiakat célszerű még kiegészíteni 500mg-1g C-vitaminnal és Kalcium-Magnézium tartalmú készítménnyel.

2012. szept. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. szept. 9. 11:54
 3/8 anonim ***** válasza:
A teljes spektrumú, kb.30 fajta vitamint, ásványi anyagot tartalmazó a jó megoldás. Természetesen 1 adagra mérten a hatóanyagtartalom is fontos szempont. Nagyon sok van a piacon.
2012. szept. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én sima bolti multivitaminból eszek 2x adagot, lehet ez se jó, de jobb, mint a semmi
2012. szept. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezzel sokszor az a gond, hogy egy tablettában a vitamintartalom csak egy tengerimalacnak elég, :) viszont a nyomelemek néha meg megvannak benne maxon. Tehát egy sima multivitaminban lehet, hogy van 15-18mg vas ami egy férfinak bőven elég (nőknek több kell), de ha ebből benyomsz kettőt, akkor az elemeket máris fölöslegben vitted be:vas, réz, cink, mangán.
2012. szept. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kipróbáltam anno a magas c vitamin, illetve a magas vitamin bevitelt mindenből, 500 mg c-től már vérzett az orrom, ugyanúgy beteg lettem, mintha nem ettem volna, illetve a gyógyulást sem gyorsította fel. Inkább visszavettem.

Illetve van, hogy "üdítőként" vitamin pezsgőtablettát oldok fel, ez is emel a bevitelemen.

2012. szept. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igazából úgy lenne elég neked, ha menne egy akár gagyi gyógyszertári multivitamin és mellé egy B-komplex, mert szerintem a B-vitaminban igen el vannak maradva.

Nekem 1g C-vit. az mindig megvan.

2012. szept. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ebbe beletrafáltál, mert b komplexet külön is eszek a bőröm miatt. Nem semmi :)
2012. szept. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!