Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Légyszi mondjatok egy jó...

Dome1999 kérdése:

Légyszi mondjatok egy jó othoni edzéstervet 13éves 160cm és 40kg vagyok?

Figyelt kérdés

2012. szept. 8. 08:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

13 évesen még saját testsúlyos edzés menjen, pl az un. fegyencedzés, amit megtalálsz Paul Wade könyvében, de ezt le tudod netről is tölteni, torrent-oldalakról. Itt is van pár fejezet:

*****


De mellé mehet még úszás, kocogás, bicaj, egyéb aerob edzések.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. szept. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

testsúlyos edzés(fegyenc, mint Montez írta vagy dobj össze saját edzést)

Nekem az úszást nagyon ajánlották 13évesen. Csak sajnos lehetőség nem volt rá, csak szar helyen. Az mindenképpen angyon jó edzésforma:)

2012. szept. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Az úszás nekem sem lehetséges de ezektől az edzés tervektől izmosok majd?
2012. szept. 8. 11:03
 4/21 anonim ***** válasza:
Igen, izmosodsz tőle, de majd 15 éves kor körül mehet hozzá a súlyzós edzés is, ami további izomnövekedést hoz majd, természetesen jó étrenddel.
2012. szept. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de az eredmény látszani fog rajtam ha mondjuk kocogok az izmaimon lehet majd látni a változást szabadszemel?? És ha kocogok azt mindnnap? vagy 2naponta?
2012. szept. 8. 11:46
 6/21 anonim ***** válasza:
Tömegnöveléskor ne vidd azért túlzásba heti 2-3 kocogás bőven elég és a kajára figyelj: sok sovány hús, tojás, este sovány túró, szénhidrátból: teljes kiőrlésű kenyér, zabpehely, rizs, krumpli, sok zöldség.
2012. szept. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
az eredmény látszani fog rajtam ha mondjuk kocogok az izmaimon lehet majd látni a változást szabadszemel??
2012. szept. 8. 14:40
 8/21 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, már jó pár hónap alatt is látnod kell változást.
2012. szept. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
És látni fogom hogy nönek az izmaim?És ha igen melyik izmaim nönek majd? Ésmellete fekvözek vagy felülésezek vagy hasonlok?
2012. szept. 8. 14:47
 10/21 anonim ***** válasza:
Ha végzed a fegyencedzést, ahogy az első hozzászólásomban írtam, akkor minden izmod fejlődik majd, de nem úgy hogy felkelsz másnap és látod, hogy nagyobb lettél, hanem ez több hónapos-éves folyamat.
2012. szept. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!