Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izomépítést gátló tényezők!?

Izomépítést gátló tényezők!?

Figyelt kérdés

Hallottam már pár dologról ami nem szabad túlzásba vinni, vagy egyáltalán nem javasolt??? Mennyire rontják


ezek az izomépülést?


--alkoholfogyasztás (mennyit piálhatok egy héten hogy ne legyen baj?)

--maszturbálás :D (mennyi kalóriaveszteség egy "menet"?)

--üdítőkkel bevitt rengeteg cukor (az probléma ha csak kb ilyeneket iszom?)

--tej fogyasztása (mennyit szabad? mert én csak reggel meg éjszaka iszom mivel 1liter az 30g fehérje de ugye lassítja a tejzsírsav a fehérje-felszívódást ezért tom hogy edzéstájt nem szabad)



Légyszi! komolyan kérdem!

F19



2012. aug. 21. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ha komolyan veszed a dolgot, akkor:

-alkoholt visszaszorítod minimálisra. tehát nem fér bele a hétvégente seggrészegre isszuk magunkat, 1-2 pohár bor, esetleg 1-1 sör néha oké, hisz nem versenyre készülsz. kiszáradást is okoznak, ez se túl előnyös dolog.

- annyit matyizol amennyit akarsz, de lehetőleg ne közvetlenül edzés előtt.

- rendes gyümölcslevekkel bevitt cukor még belefér, ha tömegelsz, diéta alatt nem. kóla és más cukros szarok egyáltalán nem. egészségtelen vackok.

- tej mehet, de azért pl fehérjeturmixot vízzel igyad továbbra is. a tejet ha jól tudom nehezen emészti a szervezet, szóval inkább csak reggel idd.- bár, ebben most nem vagyok teljesen biztos.

2012. aug. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Alkohol: kb 25% teljesítményromlás.

Maszturbálás:ezen beírtam. Amit a kezddel elégetsz 20 kalóriát észre se veszi a szervezeted.

üdítő: túl sok a cukor. Inkább vegyél boleró italport és azt fogyaszd ásványvízzel.

tej: én 2dl-t fogyasztok naponta reggeli zabhoz, többet nem igazán.

2012. aug. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mért nem lehet edzés előtt recskázni én mindig akkor szoktam?
2012. aug. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
:DDDDDD
2012. aug. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Alkoholt ne igyál, csak ritkán és keveset, tejet is hanyagold és a cukros üdítőket is.
2012. aug. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

jó anyámnak majd mondom hogy vegyen ízestett ásványvizet. Alkoholból kb 5deci bort iszok hetente de akkor hanyagolom azt is. Tej meg miért baj? reggelire meg estére jöhet sztem. Abba is van fehérje, csak edzés tájékán nem szoktam bevinni.


Rejszolásról meg annyit hogy már megkönnyebbültem :D olvastam már róla mindent a neten... ah napi 1 belefér, még a végén megzakkanok ha nem csinálom :DDDD

2012. aug. 21. 19:01
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
persze én napi 6szor csinálom lehet azért álltam meg a fejlődésbe
2012. aug. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


A tejről 2 cikk.

Igyál belefér néha, persze. Csak ne számold bele a fehérjebevitelbe

2012. aug. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi mostantól csak reggel iszom tejet a zabpehelyhez! kb 3-4decinyit
2012. aug. 21. 20:31
 10/12 anonim ***** válasza:
Úgy jó lesz.
2012. aug. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!