Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izmos alak OTTHON? Nem divat...

Izmos alak OTTHON? Nem divat gyúrás, nem testépítés már mint komolyabban, csak hogy legyen valami férfiasabb alakom.

Figyelt kérdés
Tehát felülések, fekvőtámasz, felülésk- fekvőstámaszzó így úgy (egy kézzel felemelt láb stb) miket csináljak hogy néány hónap alatt el tűnjön a hasam? nem nagy ami azt illeti de van tehát azt már lehet pocaknak nevezni, ezt szeretném el tüntetni otthoni gyakorlatokkal futással, pontosabban miket csináljak? És egy étrend sem jönne rosszul. :) 16/F

2012. júl. 26. 21:10
1 2
 1/11 dirtboy ***** válasza:

szálkásító diéta és futás le tünteti majd a zsírt de amíg ez tart addig nem fogsz tudni izmot építeni.


izomépítésre tömegnövelő étrend kell és akkor csináld a fegyencedzést.

azzal is el lehet éni némi izmot de az igazi a súlyzós edzés lenne.


minta étrendeket találsz a bodybuilder.hun

2012. júl. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ha ki szálkásítom a testem én már el leszek magamtól telve mert már akkor nem lesz hasam meg ilyesmi az már nekem jó mert nem voltam én ilyen csak b.szogattak vele itthon hogy milyen gizda vagyok (ők nem b.. szánták) fogtam magam mindennap ettem és be ültem a tv-elé ezért meg híztam de már adtam le belőle de akkor sem vagyok meg elégedve vele mert ez sok, olyan csonti akarok lenni mint haverom! :D mint ez a kérdőjel -> ! :D
2012. júl. 26. 21:32
 3/11 dirtboy ***** válasza:
de abban mi a jó?
2012. júl. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem az hogy ilyen akarok lenni mégsem akarok olyan lenni mint egy bulémiás, de nem akarom hogy pocakom legyen, elsősorban szálkás akarok lenni, aztán utána jöhet majd hogy na rakjunk azokra a szálkákra némi izmot is...
2012. júl. 26. 21:42
 5/11 anonim ***** válasza:
mennyi idő alatt tettél szert pocakra?Mondjuk ha 5év alatt,akkor ne várd hogy egy hónap alatt megszabadulsz töle.Életmódváltás,meghozza a gyümölcsét,de türelmesnek kell lenni.
2012. júl. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 dirtboy ***** válasza:
viszont a szálkásság el fog tűnni mikor izmot kezdesz építeni.
2012. júl. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
menj börtönbe. ott a legkönnyebb izmot szerezni
2012. júl. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát nem sok, 2-3 hát alatt fel szedtem vagy 10-15 kilót
2012. júl. 26. 22:02
 9/11 A kérdező kommentje:
Az már nem számít ha nincs rajtam felesleg utána már nem muszáj szálkásnak lennem
2012. júl. 26. 22:03
 10/11 dirtboy ***** válasza:

ácsi már

ha nincs rajtad zsír akkor szálkás vagy

2012. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!