Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan gyúrjak?

Hogyan gyúrjak?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és vékony testalkatú, és eldöntöttem hogy végre teszek ez ellen. Vettem pár súlyzót és elkezdtem gyúrni. A lényegi kérdés az lenne hogy tömegnöveljek és aztán szálkásítsak vagy ezt a testalkatot izmosítsam? Kérdeztem egy ismerősöm aki hasonló helyzetben volt, aki tömegnövelt, de ezt később megbánta mert azt mondta hogy esztétikusabb ha nem hízol és szálkásítasz hanem a meglévő alkatot izmosítod. Vélemény?

2012. júl. 23. 12:42
 1/6 dirtboy ***** válasza:

tömegnövelés maga az izom növelés,a tömeget nem zsírban kell érteni hanem izomtömegben

tehát tömegnövelő étrend legyen és súlyzóz,mivel nincs nagy felszerelésed ezért ajánlom mellé a fegyencedzést is

2012. júl. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:

olvaskodni való

[link]

2012. júl. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Zakathol ***** válasza:

Az a véleményem, hogy abszolút fogalmatlanságban szenvedtek.


Ha izmot akarsz, akkor tömegnövelni kell. Ha zsír van rajtad, akkor szálkásítani.


"A meglévő alkatot izmosítod" = tömegnövelés.


Persze tömegnöveléskor jön fel valamennyi zsír is, hiszen a kalóriamérleged pozitív irányban kell tartani, de azt a kívánt forma elérésekor egyszerűen leszálkásítod és kész.


Szálkás egy test, ha a testzsírszázaléka alacsony.


Ha vékony vagy, akkor tömegnövelés legyen. Majd ha már izmos vagy akkor addig szálkásítod (fogyasztod) magad ameddig tetszik.

2012. júl. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
már értem. És hogyan tömegnöveljek, hogyan szálkásítsak?
2012. júl. 23. 12:50
 5/6 anonim ***** válasza:
A linkelt alapismeretekben benne van minden.:)
2012. júl. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi világos
2012. júl. 23. 13:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!