Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítés természetes módon....

Testépítés természetes módon. Fehérjékben gazdag ételeket keresek! Tanács?

Figyelt kérdés
Én egy 15 éves 53-54 kgos 170cm magas fiú vagyok... Aránylag hosszú... Eljött az idő mikor úgy döntöttem, hogy van rá időm és fel szeretnék hízni 60-65 kgra.. Persze lassan és természetes módon, nem zsírt, hanem izmot szeretnék felszedni. Volt 2 osztálytársam akik birkózásra jártak, és úgy építették fel izmaikat, hogy proteint fogyasztottak... Szerintem az ilyen emberek csak "FEL VANNAK FÚJVA"! Tehát erősek, de nem tudják kihasználni az erőt a protein miatt.. Én olyanra gondoltam, hogy mivel vannak ilyen fehérjedús ételek: tojás, csirkehús..., amik edzés után jó étvágygerjesztők és a fehérje miatt nem zsírt kapok majd vissza hanem izmot... (Javítsatok ki ha tévedek!) Cselgáncsozok, heti 3x 1,5 órát, (jelenleg szünet van, de augusztusban újra lesz) de a "Judoban" nem igazán a testépítés a lényeg. Arra lennék kíváncsi, hogy mivel otthon is edzhetnék az udvarban, vagy a szobában (gondolom a szabadban jobb...) de milyen gyakorlatokat végezzek, naponta mennyit, és utána milyen ételeket érdemes fogyasztani (reggeli,vacsora, ebéd...)?? Nem akarok sietni ezzel, de ha versenyre megyek, jót tesz egy kis +izom amivel tudok is kezdeni valamit. :) Előre is köszi!

2012. júl. 8. 01:03
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Jólvan megértem, nem akarok okoskodni, filozófiázni... xd nem az én hibám, hogy sok haverom van aki szintén ezt állítja és átveszem tőlük... Persze nem akarom senkire se ráfogni... A legjobb az lesz, ha kipróbálok több módot is és tapasztalatom szerint ami a legjobb lesz nekem! Köszi a válaszokat!
2012. júl. 8. 15:52
 22/22 anonim válasza:

Már nem hiszem, hogy aktuális lenne a válaszom, de azért leírom. Apukám mentős 16 éve és rengetegszer, ismétlem RENGETEGSZER vitt olyan beteget korházba, aki ilyen műanyag proteinporokat szedett, és tönkre ment a májuk, veséjük. Én is edzek saját súllyal, illetve kettlebell-lel semilyen prozeinpor nélkül, és megvagyok magammal elégedve. 60 kg körül vagyok 173 cm-vel. Sok természetes kaját eszem( vidéki vagyok), mint gyümölcsök, hal, csirke, zab, rizs. Írj magadról valamit. Hogy alakult a dolgod?

17/F

2017. jan. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!