Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Természetes úton elérhető ez?

Természetes úton elérhető ez?

Figyelt kérdés
tehát kox nélkül [link]
2012. máj. 7. 21:47
1 2
 1/12 Zakathol ***** válasza:
Necces....
2012. máj. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ettől féltem:D
2012. máj. 7. 21:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem elképzelhető, de kérdés hogy "természetes" alatt mit értesz? Hogy étrendkiegészítők (pl fehérje, tömegnövelő) is kizárva? Mert azok nélkül nem, mert ha egésznap ennél akkor sem tudnál annyi tápanyagot bevinni amennyi szükséges ilyen izmok kialakulásához.
2012. máj. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ennyi idő alatt meg végképp nem (4 év) , ahogy ő elérte koxal.

Meg is halt már szegény.

2012. máj. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
tápkieg játszik!:D ja de valami gyász volt a szívével:D amúgy nem tudom szerintem én már simán elértem volna ennél jbbat is tisztán:Dcsak hát reneteg káros szokásom van sajnos pedig ha formában vagyok nem áll annyira tőlem ez:D:D
2012. máj. 7. 22:11
 6/12 A kérdező kommentje:
jó jobbat nem de hasonlót igen
2012. máj. 7. 22:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Önbizalom megvan, az a lényeg... ;)
2012. máj. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
simán elérted volna. én meg simán lehettem volna agysebész ha tanultam volna eleget, csak nem tettem(mert rengeteg káros szokásom van), meg nem akartam orvosira menni, mert az túl könnyű nekem :D
2012. máj. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A srác igen fiatalon nem rég halt meg. Vajon miben, vagy mitől?!?! Természetes, tehát naturálban igen sok év kell ehhez, de elérhető.
2012. máj. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
anntaraxx ott a pont:D
2012. máj. 8. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!