Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan nézhetek ki úgy mint...

Hogyan nézhetek ki úgy mint Vin Diesel?

Figyelt kérdés
Ergo nem akarok óriási izmokat, hanem szép szálkásakat mint Vin Dieselnek mondjuk.

#gyúrás #Vin_Diesel
2012. júl. 2. 12:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ugyan így meg lehetne kérdezni, miért nem akarsz jól kinézni ? Jól szeretnék kinézni a csajok (meg magam) miatt.

Ráadásul ha jó test mellett jó a dumám...

2012. júl. 3. 15:08
 12/14 A kérdező kommentje:

Szerintem pont azok tévednek akik szerint futás vagy úszás elég, azok lusták ehhez, ebbe több energiát kell belefektetni (ja, és szteroid nélkül) .

Azok az úszók akik tényleg jól néznek mi mellette kondiznak is, higgyétek el, még beszéltem is ilyen emberrel.

Vin Diesel talán egy kicsit túlzás(akkor Hugh Jackman lol) de látványosan szép izmokat akarok, és nem lapos izomzatú vékony testet.

2012. júl. 3. 15:16
 13/14 A kérdező kommentje:

Egy kicsit félre érthető voltam, mert az óriási bodybuilderek is látványosak, de értitek:

kimegyek a strandra, és leveszem a pólóm, és megbámulnak, és azt mondják, na ez egy erős és szexi csávó

és nem izomagy akarok lenni, a személyiségem ugyan úgy számít, csak nem tudtam edzésileg honnan induljak ki.

2012. júl. 3. 15:22
 14/14 anonim válasza:
Te tudod, de jobb ha tudod az izomépítésnek soha nincs vége, ha egyszer elkezded, soha nem fogod tökéletesnek érezni magad.
2012. júl. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!