Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vin Diesel tisztán szedte fel...

Vin Diesel tisztán szedte fel azt a felsőtestet vagy kokszal?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 10:46
 1/7 kút válasza:

Na szted?D:

Majd pont szarakodni fog hogy kemény munkával kigyúrja magát:D

Ronnie Coleman is koksz nélkül edzett:D

2011. aug. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Meg Arnold is a friss osztrák hegyilevegötöl lett akkora...
2011. aug. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintetek kox mellett nem kell a belőtt kaja meg a kemény edzés?
2011. aug. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem akarom annyira védeni, mert én sem tudom koxolt-e, de azért van különbség pénzbe


gondolom ő nem power proteint tolt, hanem csúcsminőségű fehérjét, nem kell szórakoznia csirkecombbal, hanem zsírszegény marhahúst csinálja a rabszolga neki, edzőterembe nem foglalja senki se a gépet, nem kell néznie a buszt mikor megy, hanem beül a kocsiba ozt megy, nem kell dolgoznia napi 12 órába, hanem egy két filmbe évenként eljátssza a rossz fiút, és dől a lé

2011. aug. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 dirtboy ***** válasza:
61%

de nem bírom az ilyen vin diesel es kérdéseket,neked is az a leglényegesebb az életedben meg a sportban hogy vin diesel mit szedett.ki nem szarja le hogy egy idegen akivel soha nem fogsz össze futni mit szedett???

talán inkább saját magaddal kéne kezdeni valamit,ha mindenki a másik emberen agyalna a világ nem tartana sehol.

2011. aug. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tökmindegy.

Ha bekoxolsz,akkor sem leszel akkora,ha nem eszel és nem edzel.

Egyébként meg tisztán is elérhető.

Legnehezebb tömege 95 kiló volt a 183as magassághoz,kb 15ös tzs-al.

2011. aug. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TOMAtm ***** válasza:

előző:akkor már lefejlődtem :)


valóban igaz h teljesen mindegy milyen meg mennyi kokszot tolsz,mivel a koksz max vizesít magában,de a lényege inkább az h elősegíti a proteinbeépülést(jóval pozitívabb nitrogénmérleget okoz mint akármilyen durva edzés)).

szóval a kérdésre a válasz:ha kokszolt is nem csirkefarháton és péksüteményen él,hanem olyan kajákon akit te megfizetni sem tudnál(de énsem szerintem),és személyi tréner-dietikus foglalkozott vele...a tápkiegekről nem is szólok semmit(képzeld van olyan fehérje aminek kilója 20K...szóval a 9-10K/5kilós vödör ott nem játszott :))

2011. aug. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!