Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy átlagember egy ilyen...

Egy átlagember egy ilyen felsőtestet el tud érni ha igen hogy?

Figyelt kérdés

[link]


Felülről a 2. kép.

Elérhető egy átlagember számára? ÉS ha igen mit kell hozzá csinálni?


2009. jún. 18. 07:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Igen elérhető, ha nulláról indulsz, olyan 1-1,5 év alatt.

Mit kell hozzá csinálni? Meg fogsz lepődni: EDZENI!!!

2009. jún. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de ez mennyi és nagyjából milyen edzést takar?
2009. jún. 18. 07:39
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Legalább heti 3-4 alkalmas konditermi edzést. Ott az edző segít, hogy milyen gyakorlatokat, mekkora súllyal és mekkora ismétlésszámmal végezz. Illetve fontos hozzá egy helyes étrend megválasztása.
2009. jún. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen hozzáállással szerintem lemondhatsz erről . Menj el konditerembe , kérj személyi edzőt , változtass az étrendeden , és esetleg még igyál fehérjeport , akkor 1-2 év múlva lehet ilyen felsőtested .
2009. jún. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Menj le edzőterembe és keress egy jó edzőt. Elérhető, persze. Ő segíteni fog neked és lassan - de biztosan - el fogod érni a célod.

Az edző fog adni táplálkozási tanácsokat is, megmondja milyen edzést csinálj stb, minden kérdésedre választ ad és ő lát téged ő tudja majd megmondani belőled mit lehet kihozni.

2009. jún. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

meg fogsz lepődni de nem sok idő kell hozzá

testépítőkhöz képest sehogy nem néz ki

lehet vagy 60kg

2009. jún. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez az "izomzathoz" nem kell különösebben nagy genetikai csodának lenni.. Persze senki sem tudja honnan indulsz.ha 210 kilóról akkor nem 1 év alatt fogod elérni, ahogy akkor sem ha 40 kilóról, nem tudjuk a súlyod, magasságod, a tetkompoziciód (izom-zsír arány), edzésmúltad (akár más sport), napi táplálkozásod.. ezek nélkül látatlanban kb lehetetlen pontos választ adni..
2009. jún. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsóval értek egyet.
2009. jún. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nem egy nagy ördöngősség elérni szerintem. Bár tényleg nem mind1 hogy honnan indulsz. Én kb. eddigi egész életemben sportotlam, most 28 vagyok, bár nem versenyszerűen, csak kedvtelésből, de sokféle sportot, mellette !néha! konditerem, de az tényleg néha mert az nekem túl monoton és 1 hónapnál sosem bírtam, csak néha ha rámjött újrakezdtem és megint 1 hónapig bírtam, és az én felsőtestem is valahogy így néz ki. Szóval ha rászánod magad simán meglesz szerintem.
2009. jún. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Tényleg jó lenne tudni, hogy honnan kezdesz neki ennek a felsőtestnek a kialakításához, mert tényleg nem tudunk így mit mondani időben. Én annyit tudok mondani, amit páromon tapasztaltam, ő kb 3-4 hónap alatt ért el igen csak hasonlót, na persze nem volt már előtte sem vézna, csak egy kisit többet figyelt magára. De ő edzésben is volt, és van is, szóval nagyon sok mindentől függ az idő ,ami alatt eléred ezt a külalakot!

2009. jún. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!