Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy átlagember egy ilyen...

Egy átlagember egy ilyen felsőtestet el tud érni ha igen hogy?

Figyelt kérdés

[link]


Felülről a 2. kép.

Elérhető egy átlagember számára? ÉS ha igen mit kell hozzá csinálni?


2009. jún. 18. 07:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Sima ügy. www.body.builder.hu - Alapismeretek

Én 90 kiló fölül és úgy 28% os testzsírról indultam, lementem 68 ra, most 80 vagyok, de nem olyan összetételben mint korábban :), 2 év után több tömeg van rajtam, kb a 7 hónapos fogyokúra és az első tömegnövelés után néztem úgy ki, mint a képen látható srác.

Ez egyáltalán nem lehetetlen, bár ha átlag ember alatt azt érted, hogy össze vissza és rendszertelenül eszel mindet, akkor az.

2009. jún. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy nem írtam rögtön vissza de nem voltam gép közelben. Na szoval én 186 cm magas vagyok 80 kg mellé, most már minimális felesleg van rajtam.
2009. jún. 18. 11:41
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha 80 kilós vagy 186 centivel minimális felesleggel akkor már ennél a képnél jobban kell hogy kinézzél! :)
2009. jún. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Minimális azt jelenti h van még de nem sok.
2009. jún. 18. 18:01
 15/15 anonim válasza:
Nem nagy szám megcsinálni!!!(hozzáképest Arnold Schwarzenneger maga az isten 'kisanyám'!!!)talán egy fél hónap elég a "mutatványhoz" ,persze ez szervezettől is függ!
2009. szept. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!