Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéstervet csináljak?

Ace28 kérdése:

Milyen edzéstervet csináljak?

Figyelt kérdés
5 hónapja edzek,szóval már hozzászoktam a súlyokhoz,viszont van rajtam zsír felesleg(max 3-5 kiló) és hízásra is hajlamos vagyok.Tehát nemtudom hogy tömegeljek vagy zsírt égessek, mert inkább izmosodni szeretnék dehát a kettő együtt nem lehet.

2012. júl. 1. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Így van, nem megy együtt, el kell dönteni mit szeretnél.

Ha nincs még elég izom, akkor azzal a pár kiló zsírral ne törődj és tömegelj még. Ha 10-15 kiló felesleg lenne, akkor azt mondanám, hogy szálkásíts, de így inkább növelj izomtömeget.

2012. júl. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszodat, tömegelni fogok.annyi zsírvan csak rajtam h picit fedett vagyok de nem vészes még alakulok, max figyelek a kajára :)
2012. júl. 2. 22:45
 3/4 A kérdező kommentje:
Viszont még annyit kérdeznék hogy ugye hízásra hajlamos vagyok. Vegyek tömegnövelőt vagy maradjak a fehérjénél?
2012. júl. 2. 22:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Bármelyik jó, mert az egész napi kajabevitel fogja eldönteni, hogy mennyire zsírosodsz, nem egy tápkieg.

Annyi a lényeg, hogy ne válassz olyan tömegnövelőt, amiben kevesebb a fehérjetartalom, mint 30%.

De inkább azt mondom, hogy vegyél egy jó tejsavóproteint és edzés utánra ehhez tegyél gyors szénhidrátot (dextróz, vitargo, supercarb fast, carbo X, stb.)

Így a proteint reggel tudod tenni a zabpehelyhez is, gyors ch nélkül, mert az csak edzés után menjen a proteinhez. Tömegelésnél legyen a napi fehérjebeviteled 2-2,5g*testtömegkg és a ch 5g*testtömegkg körül, de ha így sok zsír jönne, akkor a ch-t vedd le 4-4,5g*testtömegkg-ra..Itt vannnak mintaétrendek és tápanyagtáblázat is:

[link]

2012. júl. 3. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!