Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mivan ha növekedési hormont...

Mivan ha növekedési hormont szedünk testépítésre? pl DIAMONDTROPIN nem értek ehez a szerhez semmit enm tudok rolla nem oltást kérek hanem választ

Figyelt kérdés

2012. jún. 25. 18:19
 1/10 dirtboy ***** válasza:
ha nem értesz hozzá akkor ne akarj olyat szedni
2012. jún. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ennyi.
2012. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szárazizom növekedést érsz el vele.Ami meg is marad.De ez egy elég hard anyag.Mellékhatása pl tovább nőnek a csontok-arc áll.És segíti a rákos sejtek burjánzását.Én nem ajánlom csak akkor ha hivatásos nagy célokkal rendelkező testépítő vagy.De az nem vagy ez lejött egyből :D E mellé a szer mellé kell a folyamatos orvosi felügyelet.Hobbi testépítőnek nem ajánlatos.
2012. jún. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat nem akartam szedni csak érdekelt a szer hatása
2012. jún. 25. 18:52
 5/10 anonim ***** válasza:

A szteroidok mellékhatásai

heresorvadás, nőies mellképződés, magas vérnyomás, megnövekedett rizikó szív-, (agyvérzés rizikója), és érrendszeri betegségekre (artériák elmeszedése), pattanásodás, személyiségváltozás és májkárosodás. Agyalapi, ivar, hasnyál, és pajzsmirigy-eknél visszaállíthatatlan fejlődési rendellenességek. Fitalakorban akár véglegesen felborult hormonháztartás. Fiatalon akár nyomorék és béna is lehetsz.

2012. jún. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

valjuk be 16 éves vagyok igen ... rendszeressen edzek lasan 2 éve a saját növekedési hormonjaimat amik még termelődnek kihasználva elég jól is lehet fejlődni

de nyugi nem akartam használni ezt a szert

ha szteroidot akartam kipróbálni 100szemet anynitol azért cska nem lesz bajom

2012. jún. 26. 00:38
 7/10 A kérdező kommentje:
sok ismerősöm kokszol szintén egy 16 éves gyereket ismerek aki lenyomott 200metabolt meg nem tudom még miket mellé és nem lett semmi baja gondolom már nem is fog rajta kijönni mert ez már több mint fél éve volt
2012. jún. 26. 00:40
 8/10 anonim ***** válasza:
A szteroidok a testben 5-18 hónapos időszakban is kimutathatók. Tehát naiv feltételezés, hogy valakinek fél éve nincs baja. Egy testi szervi negatív folyamat nem fél év alatt zajlik le. Például jelenleg, ha valakin rákos daganatokat mutatnak ki, az kb. azt jelenti hogy 5-6 éve elindult ez a negatív szervi folyamat a testében. Meg lehet a 20 éves srác 40 évesen fog szembesülni komoly szervi elváltozásokkal.
2012. jún. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
értem köszi
2012. jún. 26. 13:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Túl van misztifikálva a szteroidok mellékhatása.Vannak de komolyabban csak annál jön elő aki nem rendesen szedi,hanem mint az őrült és egy évben több kúrát lenyom több mint kettőt.És igen a srácnál már nem fog kijönni mellékhatás.Az hogy még meddig kimutatható nem egyenlő a mellékhatások előjövetelének az idejével.A srác ha már fél éve nem használja és nem jött ellő semmi akkor már nem is fog.Egyébként szteroidot a testépítők-hivatásos-szednek mert nekik nagy biznisz van benne.Bár ha valaki hobbi szinten elnyom egy kúrát egy évben egyszer és okosan teszik akkor nem megy a falnak tőle és maradandót is alkothat.De növekedésit semmiképpen ne próbáljon ki hobbi szinten edző.És mega dózist sem.És a tablettás sem ajánlatos mert a májra mérgező.A gyomornak sem tesz jót.A szuri hatásosabb.De csak eredetit és mértékkel.Szent szöveg meg senkinek nem kell aki ki akarja próbálni.Mert az ki is fogja próbálni lehet neki akármit mondani.Ha már kipróbálja akkor inkább segítsen neki az ember mintsem lehordja.Én ezt vallom.
2012. jún. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!