Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan alakítsak ki egy jó...

Hogyan alakítsak ki egy jó edzéstervet ez alapján?

Figyelt kérdés

A mostani életvitelem mellett szeretnék kialakítani egy jó kis edzéstervet. A célom nem a fogyás főleg, bár az is jó volna, hanem valami használható izom felépítése, de nem egy ilyen nem túl szép testépítő hölggyé válnék, csak olyan egészségesen erőssé, mivel valójában formába szeretném hozni, maga őszre. Szóval a lényeg, hogy itthon kell mindent elérnem, nem pedig edzőteremben, mert annak főleg anyagi okai vannak (bár ha valaki tud egy jó edzőtermet elfogadható árak mellett azt is szívesen várom ) Mostanában futni kezdtem, este felé, minden második kimegyek egy foci pálya köré futni ( bemelegítek, futok két kört, aztán haza megyek ) de evvel még semmi hatást nem tudtam elérni. Szóval ha a hatékony futó edzésről tudna valaki mesélni, azt is megköszönném :D Az étrendben az a gáz, hogy nem mondhatom anyámnak, hogy nem eszem meg a főztjét, ami elég magyaros általában. És őszintén nem is utasítom vissza szívesen. De gondolom ebben is lehet valami kompromisszumot alakítani.


Örömmel fogadok minden segítséget a témával kapcsolatban :D



2012. jún. 24. 21:52
1 2
 11/12 izzó galagonya ***** válasza:

Köszi a linket, most elbattyogok a golyóbisomért, aztán megsasolom.

A könyv megvan, most olvasom, abból vettem a nyolckilós-átlagnős viszonyítást. :)

2012. júl. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ez a link nagyon hasznos, meg tök jó, hogy ennyi infót lehet szereznie mindenkinek. Ettől érzem magam fontosnak :P:P
2012. júl. 3. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!