Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez igy jo vagy nincs értelme?

Ez igy jo vagy nincs értelme?

Figyelt kérdés
Szeretnék szálkásítani már kb2honapja csinálom de még mindig van rajtam felesleg...viszont izmot is jolenne építeni már..azt szeretném kérdezni hgoy ha vennék nitro gain tömegnövelöt meg l-karnitint..és a tömegnövelöt azt sulyzos edzések végén szedném az l-karnitint pedig futás napokon..közötte pedig fehérje turmixot innék..ez igy jo lenne?

2012. jún. 21. 19:54
1 2
 11/15 dirtboy ***** válasza:

tényleg nem kötekedni akarok de ha 2hét alatt 2centi akkor 1 hónap alatt 4cm.

és mivel nem csak kart edzünk ezért az általad mondott fejlődés kicsit durva lenne ha egész testre kivetítjük.

nézd csak meg hogy natruálon mennyit lehet fejődni havonta,izomban nem akármiben hanem izomban.

[link]

2012. jún. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
értelek én de hogyha van aki tömegnövelötöl fejlödik 2-3 cmt akkor ettöl még simábban hisz ez azért egy kicsit erösebb cucc:) de nemtudom igazad lehet..csak szeretnék végre egy kicsit nöni ismert a szálkásítás alatt csak összementem eddig...
2012. jún. 24. 13:16
 13/15 dirtboy ***** válasza:

nem a centi számít hanem az hogy mennyi izom jött fel.

ha valakinek fel megy gyorsan 2-3centi az nem azt jelenti hogy olyan gyorsan felszaladt rá pár kiló izom hanem hogy sok felesleg ment fel az izommal együtt.


a keratin erősebb cucc?

ezek nem szteroidok,a kreatin semmit sem ér megfelelő táplálkozás nélkül.

2012. jún. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
jo akkor adj tanácsot te szerinted mitcsináljak?az elmult 2honapban brutal bladdel szálkásítitottam de még mindig van rajtam minimális felesleg..mit vegyek mitcsináljak?
2012. jún. 24. 15:12
 15/15 dirtboy ***** válasza:

ezt már megválaszoltam

nézd meg a 06-21 20:25 válaszom.

2012. jún. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!