Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez jó összeállítás, van értelme?

Ez jó összeállítás, van értelme?

Figyelt kérdés

[link]

ez lenne a fehérje

[link]

L-carnitin, mivel 68kg és 175 cm vagyok, van rajtam felesleg, kicsit szeretnék fogyni, mivel ez abban segít, hogy a zsírból nyerje ki a szervezet az energiát, ezért ezt is innám, hátha használna stb..

Ja, és itt van a kreatin:

[link]

ezt úgy gondoltam hogy 1 hét: 5 tabletta 1 nap, 2 reggel, majd 3 edzés előtt (vagy utána legyen??) L carnitin edzés előtt, és reggel, fehérje mindneképpen edzés után, és reggel/vagy este.

húst, tojást, halat megpróbálok enni amennyit bírok, ch-t mérsékelten, de nem túl kevese, nem túl sokat. Mit gondoltok? 16 vagyok


2012. jún. 4. 17:54
 1/4 A kérdező kommentje:

1. hét 5 tabi, reggel 2db edzés előtt 3

2. hét 4 tabi, reggel 2 edzés előtt 2

3. 3tabi 1-2 felosztásban

4. Előröl az egészet

2012. jún. 4. 17:58
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt most nagyon összekutyultad!

Kreatint kalóriamegvonás idején nem érdemes szedni, és emiatt az L-Carnitin-nal nem is fér meg. Teljesen más a cél, amiért szedik őket. Nyilván fogyni akarsz. A fehérje oké, az segíti a diétád, de szerintem hagyd a zsírégető bogyókat, legalább egyelőre, nem vagy te fitneszversenyző! Kövess egy szálkásító diétát, igyekezz jól edzeni, és kész!

2012. jún. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68kg-már hova fogysz? abból csak akkor kell ha lány vagy vagy ha nagyon alacsony... egyébként az előttem szóló rátapintott már a lényegre
2012. jún. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
L-Carnitin akkor kiesett.. Van rajtam felesleg, nyugi, kockahasat szerettem vna, de majd kreatin kúra után akkor mehet a carnitin.:)
2012. jún. 4. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!