Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha most elkezdek gyúrni heti...

Ha most elkezdek gyúrni heti 3 alkalommal, akkor 2 hónap alatt szeptemberre el lehet érni látványos változást?

Figyelt kérdés

Nem a strandra akarok jól kinézni meg ilyenek, 2 hónap alatt el lehet érni látványos változást? Ha igen ehhez heti kb hány alkalom szükséges? Én kb 3-4 re gondoltam mondjuk hétfő szerda péntek vagy kedd csütörtök szombat bontásban. Tudom, hogy ehhez megfelelő étrend is szükséges, már csináltam is egyet és az alapján kajálok egy hete. Kezdőknél kell táplálékkiegészítőt szedni, vagyis ajánlott mert tudom nem muszáj?

előre kösz a válaszokat, ha lehet olyan írjon légyszi aki valamennyire ért is hozzá vagy van tapasztalata ilyen téren köszi



2012. jún. 16. 12:33
 1/9 dirtboy ***** válasza:

off


mond egy jó okot arra hogy miért csak 2hónapig edzel?

2012. jún. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem csak két hónapig akarok edzeni, csak tudni akarom, hogy két hónap után mennyire fog meglátszani
2012. jún. 16. 12:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Két-három kiló izom összejöhet, de ne csak nyáron eddz.
2012. jún. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és az a két-három kilo mennyire látszik meg?
2012. jún. 16. 12:48
 5/9 dirtboy ***** válasza:

na mi azt honnét tudjuk hogy rajtad menyire látszik meg?

se magasságot nem írtál se testzsírt semmit.

de ne is írd meg mert nem tudjuk megmondani.


tömegnövelő étrended legyen aztán eddzél keményen, 2hónap múlva meglátod.

2012. jún. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon, alkatfüggő.
2012. jún. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha megutdod oldani, hogy bevigyél napi 5g szénhidrátot testsúlykilogrammonként, tehát a testsúlyodx5, valamint napi 2g fehérje tskg-nként, akkor nincs szükség táplálékkiegészítőre.

Remélem, hogy lehet szembetűnő változást elérni, én is ezt tervezem. Arra figyelj, hogy mindig számold ki mennyit eszel meg egy nap, mindig legyen meg a minimum szükséglet. De ha érsz el változást akkor sem hagyhatod abba, mert visszabontja a szervezeted az izmokat, amiket felépítettél. Sőt növelned kell majd a termelést, hogy fenntartsd a további növekedést. Az első 3-4 hónapban elég heti 3 edzés egész testre késöbb olgozz osztott edzéssel.

2012. jún. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A pár kiló, amit írtam, a tiszta izom növekedésére értettem. Természetesen ennél több tömeget fel lehet szedni, de abban a zsír is benne lesz. Kox nélkül havi 1kg a reális ha tiszta izomról beszélünk.
2012. jún. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2012. jún. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!