Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnák viszonylag...

Hogyan tudnák viszonylag gyorsan izmosodni?

Figyelt kérdés

Itt a nyár és elhatároztam hogy izmosodni szeretnék.Többen mondták már hogy gyúrjak és most itt a nyári szünet.

Vékony vagyok és magas.184 cm és 55 kg körül.

Nem tudom hogy kezdjem el, nyomtam már pár fekvőtámaszt de nem sikerült olyan sok. (5-6 ami szabályos volt)

Elsősorban súlyzók nélkül itthon szeretnék erősödni, vagy ha tudtok valami olcsó súlyzót itthonra akkor linket kérekszépen.:)

Lábaim szerintem elég izmosak mivel heti 3-4x elmegyek a haverokkal a pályára focizni és szeretek futni is.

De leginkább bicepszre és tricepszre szeretnék gyúrni.

Segítségetek előre is köszönöm!



2012. jún. 14. 10:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja meg hogy mit kéne egyek, mert ugye nem ártana egy kis hízás.:D
2012. jún. 14. 11:00
 2/8 A kérdező kommentje:

Még valamit kihagytam...:D

15 éves vagyok és fiú.

2012. jún. 14. 11:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Súlyzó nélkül végezd a fegyencedzést.

Ha pedig beszerzel majd súlyzókat, állítható padot, akkor itt találsz edzésterveket: [link]


Étrend legyen tömegnövelő, napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje és 5-6g*testtömegkg szénhidrát.

Itt vannak mintaétrendek: [link]

2012. jún. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Fegyencedzés alkalmas arra, hogy megizmosodj általa, de csak hosszabb távon, évek alatt. A gyors izmosodáshoz viszont súlyzós edzés kell. A jó öreg remek edzésmódszer - elég (jó sok!) kaja - elég (jó sok!) alvás kombó.
2012. jún. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És kezdésnek hány kilós súlyzót érdemes venni?
2012. jún. 14. 11:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindig akkora súllyal eddzél, amivel éppen el tudod végezni az egyes sorozatokban a 8-12 ismétlést. Tehát ne egy barbi 5kilós súlyzót vegyél, hanem legalább két szerelhető 20kilós egykezest. Ha van pénz, akkor rúd is kell és sok tárcsa+ állítható pad.
2012. jún. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 attila2791 válasza:
a fekvőtámaszt úgy nyomd mindig amennyi megy és heti növeléssel erőltetve de arra ne is gondolj hogy csak bicepszre és tricepszre gyúrsz csak mert a gyúrásnak az a lényege hogy az egész izmod dolgozzon gondolj csak bele elkezdesz csak bicepszezni meg tricepszezni milyen szép lesz az majd a strandon hogy lesz egy 40-es karod meg egy 45-ös mellbőséged
2012. jún. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mennyire igaz.:D Mondjuk a has izmaimmal sincsenek gondok, bár még nem tart a kockásodásnál de...:)

Köszönöm a válaszokat!

2012. jún. 22. 20:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!