Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Chris Hemsworth (Thor) szedett...

Chris Hemsworth (Thor) szedett szerintetek valamit, hogy így nézzen ki? Hogy lehetne olyanra izmosodni?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik az az izom! Láttam azt is, hogy milyen "vézna" volt ahhoz képest, ahogy most kinéz. Hogyan tornázhatta fel magát ilyenre? Kellett hozzá szednie valamit? Mennyi idő alatt lehetne felmenni arra a szintre?


Nagyon nem szeretem a pumpált izmokat, tehát ha az is ilyen "bogyós izom", akkor inkább lemondok róla.


Jelenleg 180 centi vagyok, 75 (+/- x) kg, 19F.


Mit ajánlanátok? Nem szeretnék kötött sem lenni. Kettlebell? Akik jártasak, segíthetnének! Köszönöm előre is!



2012. jún. 12. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
todod, egy ilyen filmnek sokmilla a költségvetése, ezért futja nekik személyi edzésre...
2012. jún. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

fent van a jutúbon,hogy miféle edzést nyomatott.

a kondi a gyúrás és a cross fitt kombinációját szokták.

meg persze az arányokra is nagy hangsúlyt fektetnek a kiemelten edzett csukja,váll,nála a felkar is.

és saját szakács,aki grammra,időre adja a kaját.


a pumpált meg=bedurrantott

uh ezzel nem értem mit akartál.

szteroidot meg csak az időtényező miatt használnak,de naturálban is elérhető.

a súlyát nem találtam a fickónak,de 191cm magas.

nézz utána,lődd be az arányt és állítsd be hozzá a testzsírt.

szerintem 12% körül volt a filmben.

2012. jún. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

pumpált izom alatt azt értem, amit itt a környéken lehet látni; fiatal suhancok rohannak a kondiba, nyomják a koxot, mint állat, és hiába nagy a karja pl, nem szép, látszik rajta, hogy azt inkább az orvosok rakták oda. nem sportos, hanem ilyen "felhős", hullámos. pumpált.


ez egy eltúlzott példa lesz, de ezzel tudom csak szemléltetni, hogy mit értek a pumpált alatt:

[link]

2012. jún. 12. 23:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a cikk a válasz a kérdésedre:

[link]

2012. jún. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez a cikk kamu tuti hogy nem peakolt fel magára 2hónap alatt 25kiló izmot és nem szálkásította le 1 hónap alatt...
2012. jún. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nyisztormiki válasza:
Szia.Most èn is az ő edzéstervét csinálom, és nincs benne semmi varázslat, brutál kemény edzés, és 3500kcal étrend.
2020. aug. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!