Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tom Hiddleston tényleg összejö...

Tom Hiddleston tényleg összejött Scarlett Johansson-nal?

Figyelt kérdés
Csak mert láttam egy képet, amin Scarlett épp átölelte és megcsókolta Tom-ot. És most nem tudom, hogy ők összejöttek? Vagy csak az Avengers-ben, mert még nem láttam a filmet...

2012. jún. 3. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Talán erre a képre gondolsz :

[link]

De szerintem ezen nem szájon csókolja, csak baráti puszit ad neki.

2012. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy igazad van, mert eléggé úgy öleli át, minhogyha nem akarna hozzáérni...vagy csak úgy kapták le, amikor még nem ölelte át rendesen.
2012. jún. 3. 21:46
 3/11 anonim ***** válasza:
Ölelik ezek egymást rendesen, csak a kezdeti fázisában kapta le őket a fotós :D De am látszik is, hogy Scarlett arcát puszilja csak, de gondolj bele, hogy vagy egy éven keresztül együtt dolgoztak a Bosszúállókon, naná, hogy jó barátok lettek :)
2012. jún. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Végülis tényleg, most hogy jobban megnéztem csak az arcát puszilja...:)
2012. jún. 3. 22:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam, neki van felesége...
2012. jún. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nincs, egyedülálló. Midenhol így van kiírva.
2012. jún. 4. 14:56
 7/11 anonim ***** válasza:
Sólyomszem forever alone. :D Amúgy én is úgy tudom, h van valakije, legalábbis sok kép van róla Rachel Weisz-szal. Vagy az is csak filmbéli párja?
2012. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Filmben biztos.

[link]

2012. jún. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Rachel Weisz nem egyedülálló; Tommal a Deep Blue Sea-ben játszottak együtt, ezért van sok közös képük.

Ha kicsit jobban megfigyelitek, az Avengers szereplőgárdájának minden tagja elég közvetlen egymással, szinte bárkit bárkivel hírbe lehetne hozni. De ha már annyira össze akarjátok hozni Scarlett-et valakivel, akkor Jeremy Renner-rel sokkal több közeli képe van, mint Tommal.

Egyébként én úgy tudom, Scarlett-nek van már barátja.

2012. jún. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Láttam egy interjút, amiben egyértelműen megmondta, hogy csak barátok :) (és kicsit úgy tűnt, idegesíti is ez a feltételezés, valószínűleg nem az esete xD)
2012. jún. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!