Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van itt olyan aki kezdő...

Van itt olyan aki kezdő kondis társat keres Fehérváron?

Figyelt kérdés
El akarok kezdeni kondizni csak egyedül nincs kedvem, haverok meg vagy nem érnek rá vagy már a többi társukkal mennek. Én olyas valakivel szeretnék járni itt Székesfehérváron aki ugyanúgy kezdő mint én. Ja és lehetőleg ne az a fajta legyen aki lehurrogja a másikat hogy még csak ennyit tud emelni stb...

2012. jún. 7. 01:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Megértem az aggályaidat, de pont, hogy inkább a haverjaiddal és a többi társukkal kéne menned. A tapasztalatuk miatt ők tudnak segíteni, tanácsot adni, és akinek már van némi edzésmúltja, az le tud rólad emelni annyi kilót, amibe beleszakadtál, de aki ugyanolyan ropi, mint te, az nem biztos. Ne aggódj, ha legalább egy minimális intelligenciájuk van, nem szekálni fognak, hanem segíteni.
2012. jún. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nyugi mindenki volt kezdő
2012. jún. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
@Stomp Dániel: Ezzel az a probléma hogy azok a haverok akik mennek a többiekkel, olyankor mikor társaságba vannak felveszik a bunkó stílust meg a nagymenőt amit én meg rühellek és ezért inkább hanyagolnám őket. Jobb lenne vki olyannal kondizni aki nem ilyen nagyszáju meg ilyenek és pl egy személyi edző összeállítana nekünk egy edzéstervet és azt ketten szépen tudnánk nyomni :)
2012. jún. 8. 17:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!