Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok erről a cikkről?...

Mit gondoltok erről a cikkről? Nem nagyon elfogult a fűvel szemben?

Figyelt kérdés
[link]

2012. máj. 17. 18:37
1 2 3
 11/21 dirtboy ***** válasza:
annak semmi köze szerintem a látókörhöz de végül is mindegy,kösz hogy meg írtad mire értetted.
2012. máj. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

n.a:

de biztos, hogy a fű miatt?

ha edzel is rendesen és kajálsz is rendesen, mit tud csinálni a fű amitől nem fejlődsz? bár így belegondolva az edzés előtti szívás szerintem kizárja a rendes edzést...

azt nem tudod, a srác nem próbálta meg, hogy szívás nélkül hogy van-e változás a fejlődésében?

bár a napi többszöri betépés az nagy önpusztításnak tűnik, emellett egy súlyt megemelni az magában szép kihívás lehetett...

2012. máj. 17. 20:17
 13/21 A kérdező kommentje:

dirtboy: szerintem több alkalmi smoker van mint gondolnád. Talán testépítők is. Asszem pont Schwarzeneggerről láttam jointtal a kezében készült képet nemrég.

ezért még nem kell elítélni senkit.

2012. máj. 17. 20:21
 14/21 dirtboy ***** válasza:
nem gondolom hogy Arnoldnál ez rendszeres volt azért mert készült róla olyan kép amin NEM egyértelműen füves cigit szív
2012. máj. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
2012. máj. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

Hali!


A cikk xy izomagy írása, aki minden bizonnyal igen művelt, és objektív a kérdésben. A fű káros, de volt, van, lesz. Tetszik vagy sem. Ha izomagy nem szívja, majd szívják a gyerekei, unokái... Egyébként a süti a tuti :)!


Tapasztalataim szerint minimális (heti 2-3 alkalom) nem zavar be. a lényeg, hogy ha edzel az látszani fog, ha szísz, ha nem. Ha szísz azt meg le lássák :) Béke veletek

2012. máj. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Ne füvezz! Eddzél, a fű nagyon hülyít, és lassít egy idő után ezt elhiheted. Összefüggéstelen hülyeségek jutnak majd eszedbe, meg rögzül bamba zombis tekinteted lesz, csúnya szemed lesz. vörösen fogsz tisztán is lenni. nem szép látvány hidd el! Hagyd el a drogot egy életre.. szokj rá az edzésre.. idéztem edzőtársamtól aki igen szép eredményt ért el mióta letette a füvet. nagyon büszke is vagyok rá, és igen a fű lustít lassít, és érdektelenné teszi az embert! csak szólok.
2013. ápr. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 an00nym válasza:

a cikk rossz, látszik hogy nem ért hozzá, nem csak hogy nem ért hozzá de egyenesen buta,semmi konkrétumot, statisztikát, bizonyítékot nem ír, a fogalmazásmódja miatt kb. minden 2.mondatára fél oldalas cáfolatot kéne írni hogy a lehetséges félreértelmezéseket elkerüljük,


minden látszólagos adat hülyeség


sajnálom de ehez lusta vagyok, ha valami konkrétumra kiváncsi vagy a kenderrel kapcsolatban keress meg privátban, garantálom hogy bármilyen vonatkozásában kielégitő válaszhoz juttatlak (történelem-kultúra, biokémia, növénytan, bármi)


egyébként szerintem sem nagyon illik össze a testépítéssel, de megfér mellette mint monjuk a hétvégi kikapcsolódás eleme

2013. ápr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"egyébként szerintem sem nagyon illik össze a testépítéssel, de megfér mellette mint monjuk a hétvégi kikapcsolódás eleme"

Ez jó a mondatod másik felével meghazudtolod az első felét. Neked is sok volt a fű.

2013. ápr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 an00nym válasza:

de nagy IQ-fighter vagy.... aztán a szövegértés fogalmáról hallottál már?

helyesen értelmezve a mondatot rájössz hogy arra utaltam: véleményem szerint betépve nem lehet gyúrni túl eredményesen, de ha az edzésen/edzésnapokon kívül elszívsz egy kis füvet az nem árthat, sem az egészségednek(hacsak nem spangliból, bár ott is a szűretlen dohányfüst, papír stb miatt) sem az izomfejlődésnek


ellenben ha tévednék javíts ki kérlek, DE csak akkor ha van rá konkrét biokémiai magyarázatod (véletlenül se fáraszd magad, ha lenne ilyen tudnék róla..)

2013. ápr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!