Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok erről a cikkről?...

Mit gondoltok erről a cikkről? Nem nagyon elfogult a fűvel szemben?

Figyelt kérdés
[link]

2012. máj. 17. 18:37
1 2 3
 1/21 dirtboy ***** válasza:
nem olvastam végig de próbáld ki hogy be mariskázva edzel és akkor meglátod hogy túlzás e,szerintem a kajálást is nagy ívbe szarnád le.
2012. máj. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem. A mozgás és a drog nem fér össze. Eddz úgy, mint egy férfi és élj úgy ahogy edzel.
2012. máj. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

nyilván fű alatt edzeni nem lehet, eszembe se jutna megpróbálni.

de egyrészt a heti három edzésbe nem nagyon zavar be (nem mindennapi fűfogyasztásra gondolok) másrészt nyilván nem edzés előtt kell szívni.

A kajálással kapcsolatban meg úgy gondolom, hogy a fű többnyire meghozza az étvágyat, ezért ebben nem okoz gondot.

Gondolom már rájöttetek, hogy nem vetem meg ezt a formáját a kikapcsolódásnak, viszont a testemmel is vannak céljaim.

szerintem megfér a két dolog egymás mellett (ha nem rendszeres fogyasztásról van szó) de azért írtam ki a kérdést, hogy esetleg van olyan érvetek ami meggyőzne az ellenkezőjéről.

2012. máj. 17. 18:51
 4/21 anonim ***** válasza:
Ne tegyél fel kérdést, ha már eldöntötted, hogy szerinted mi a jó.
2012. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 dirtboy ***** válasza:
65%
most már nem is akarnálak meggyőzni,nem foglalkozok füvesekkel.csá
2012. máj. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nem döntöttem el. még csak most kezdett foglalkoztatni ez.

Miben hátráltatja a testépítést a marihuána? ennyi, egyszerű kérdés.

mondtatok pár dolgot, én meg elmondtam róla a véleményem.

ti meg besértődtök mint a kishúgom.

2012. máj. 17. 19:00
 7/21 A kérdező kommentje:
dirtboy: Köszönöm, nekem sincs szükségem szűk látókörű emberek tanácsára :)
2012. máj. 17. 19:01
 8/21 dirtboy ***** válasza:

ki sértődött be?

egész egyszerűen annyit mondtam hogy nem magyarázom hogy miért káros miért ne füvezz mert nem foglalkozok olyan emberekkel akik ennyire nem veszik komolyan az edzést.

szerintem az ilyen nem érdemli meg hogy segítsem.

ennyi,itt nincs besértődés


nem vágom hogy miért vagyok szűk latölőrű ,ha gondolod ki fejtheted nekem hogy meg értsem ha nem az sem gond.

2012. máj. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem elfogult, nekem van egy ismerősöm, egy terembe jártunk, szívott minden nap, edzés előtt után, egy dekát nem nőt, és nem a kajával volt gond, de ez mellet még cuccolt is, úgysem sikerült neki, pedig az apja( volt testépítő) igencsak értett a dologhoz, mindent kipróbált vele, semmi sem vált be
2012. máj. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Értem, szóval azért, mert nekem nem a testépítés az életem, már meg se érdemlem, hogy tanácsokat kapjak ezen a téren.

Ismerem azokat az érveket amiket a fű ellen szoktak felhozni, de engem most pontosan a fű meg az edzés kapcsolata érdekel vagy mások tapasztalata ezzel.

Te az elején írtál dolgokat de azok nem igazi érvek. pedig nem vagyok elfogult, a gyúrós és a tépős életmód is szimpatikus.

a szűk látókörűséget a "nem foglalkozok füvesekkel" hozzáállásra értettem.

2012. máj. 17. 20:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!