Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hobbifutók! Titeket mi motivál...

Hobbifutók! Titeket mi motivál futás közben (vagy hogy fussatok tovább)? Mire gondoltok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Én megjelölöm hogy mettől meddig futok aztán vissza majd megint oda ezt kb megcsinálom 10 szer és kijön a napi 3000 méter kb ami a szokásos adagom. Igazából semmi nem motivál, csak bebeszélem magamnak hogy ezt megcsinálom és ennyi közbe hallgatok egy pörgős zenét.
2012. ápr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tajti Miklós válasza:
gondolj arra hogy ha megálsz egy kutya utolér és beleharap a fenekedbe.
2012. ápr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:D á, nem, én már megtaláltam, csak kíváncsi vagyok máséra is
2012. ápr. 27. 22:56
 4/9 Editte válasza:

Hali!:)


Először is: Kérdező, téged mi motivál?

Én gondolatban együtt futok valakivel, (igaziból mindig csak egyedül futok) + az elérni kívánt végeredményt mondogatom magamban, amely cél egy elég különleges dolog!:)

2012. ápr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Gondolatban mindig előttem van a nyár,strand és,hogy nagyon csinos leszek a fürdőruhámban:D kb ez
2012. ápr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Editte! Futás közben kattog az agyam sok mindenen, hogy min, azt inkább nem részletezem :D És zenével szeretek futni, és egyedül :) A motivációk között pedig nincs az, hogy lefogyjak, igazából nem is tudom, h mi az, ami motivál (talán az, hogy az x nevű ember is fut), csak olyan jóóóóó futni :D
2012. ápr. 28. 19:49
 7/9 Editte válasza:

Hali Kedves Kérdező!:)

Ez annyira érdekes, mert én csak nem régen tapasztaltam meg, hogy olyan jóóóó futni. Régebb minden atlétika versenyen részt kellett vennem (kötelezően), ennek okán, hosszú ideig nem futottam, majd mikor újra kezdtem saját akaratból hááááát....... fantasztikus érzés volt!

Mondjuk, én zenével nem próbáltam még, mert úton futok sötétedéskor, de jó ötletet adtál, ma kipróbálom!:)

Amúgy igen, az a legjobb, ha gondolhatsz valakire közben, az sokat segít!:)

2012. ápr. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az motivál ,hogy milyen jó lesz a végén végre abbahagyni. Utálok futni:D
2012. ápr. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:D jaaajjj :DD
2012. ápr. 29. 21:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!