Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek egy hétre milyen...

Szerintetek egy hétre milyen ez a felosztás?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam az év hátralévő részére (legalább) ezt követném, aztán majd az eredmények alapján döntök utána hogyan tovább. Emellett naponta biciklizem legalább 10-15km-t utána megyek edzeni.

2 éve járok lassan edzeni, utóbbi időben volt egy kisebb kihagyásom, most így térnék vissza, persze először szépen fokozatosan csinálnám.

21/L 164cm, 57kg vagyok jelenleg


[link]



okt. 20. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

2 év után ugye tudod, hogy a felosztásnak és a gyakorlatszelekciónak nem sok jelentősége van? Ezek alapján nem tudunk mit mondani a fejlődésedre nézve, hisz semmi érdemi adatot nem osztottál meg velünk.

Kezdőként/újrakezdőként mindentől fejlődni fogsz. Ha van progresszív túlterhelés, bukásközeli effort, elegendő volumen, elegendő kalória és fehérje, akkor hosszútávon is lesz fejlődés.

okt. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudom értelmezni, pedig nem gondolnám, hogy ne lenne hozzá meg az eszem..


Ott van, hogy 1. gyakorlat, de fel van sorolva alatta 5 gyakorlat, amiből az utolsó 2 ugyanaz, mint az első kettő.


Teljesen mindegy egyébként, de az fix, hogy 4 sorozatra senkinek sincs szüksége 1 gyakorlatnál.


4-8 bukás közeléhez vitt szett / izomcsoport / hét, ennyi. Ha kevésnek tartod, nem edzel bukáshoz közel.

okt. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jajj az kimaradt, hogy egy sor az egy nap, és az első nap az hétfő, és így tovább :D
okt. 20. 20:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Tehát 2x3 gyakorlat bicepszre, ezek 4 sorozattal? Ennyit szeirntem 2 hónap alatt nem csinálok..


Rohadt sok a sorozat. Ha gondolod írj privátban és segítek, természetesen ingyen.

okt. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Talán úgy lenne reális ez a terv, ha mindenből 2-3 sorozatot csinálnék
okt. 20. 20:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Úgy lenne reális, hogy a 6 bicepsz gyakorlatot csökkented kettőre, és ezek is 2 szettel..


De már leírtam:

6-8 szett / hét mindenre.

5 edzés meg felesleges.


Legyen 3 teljes test edzésed, minden izomcsoportra 2 szett bukásig/bukáshoz közel, ennyi.

Vagy felsőtest alsótest bontás, A-B - szünet - A-B a hétvége pedig szintén szünet.

okt. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!