Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megéri személyi edzőhöz...

Megéri személyi edzőhöz fordulni? Kicsit formásodni szeretnék és javítani a testtartásomon is, nem akarok testépítő lennei, de nagyon vékony vagyok és nem vagyok így elégedett magammal.

Figyelt kérdés
Milyen szempontokat érdemes ilyenkor számításba venni?

ma 15:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok
ma 15:47
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy edző nem csodaszer. Magam ellen beszélek, mert én is ennek tanulok, de egy edző arra jó, hogy éveket spóroljon meg neked, hogy egyből jól csinálj mindent.


Megéri-e?

Sajnos elég nagy a szórás. Van olyan edző, akinek fizetnék és van olyan, akinek soha.

Van olyan, aki le van maradva 30 évvel elméletben és semmit nem ért hozzá, és van olyan, aki naprakész, tisztában van a mai tanulmányokkal és folyamatosan képezi magát.


Tapasztalataim alapján az előbbiből van sajnos rengeteg.

Nagyon nehéz laikus kezdőként kiszűrni azt, hogy ki a jó és ki a rossz edző.


Így azt tudom mondani, hogy ne, ne fogadj, mert 90%, hogy pénzkidobás lesz.


Válassz egy sablon edzéstervet valahonnan, és legyél konzisztens, fejlődj, időről időre nagyobb súlyokat tudj megmozgatni/több ismétlés. Progresszív túlterhelés.

Kaját tekintve = számolj kalóriát, legyen meg a 2g/testsúlykg fehérje és legyél kalóriatöbbletben.


Ha fontos számodra ez a sport és hajlandó vagy időt szánni erre, akkor = youtube: dietgainz, és nézegesd a videóit. Mindent megtudsz innen tanulni. Sokan nem szeretik, mert van egy lekezelő stílusa néha, de az tagadhatatlan, hogy ha az Ő videóit megnézed, többet fogsz tudni, mint az itthoni személyi edzők 99%-a.

ma 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a neten található rengeteg szakmai információ nem elegendő számodra ahhoz, hogy el tudj indulni, akkor egy jó edző megoldás lehet.
ma 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!