Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan szokás edzőt keresni?Il...

Hogyan szokás edzőt keresni?Ill.honnan tudom hogy izületi betegeknek sikeresen segitett?Izomépítésre lenne szügségem térdeim porckopása izom gyengeség miatt alakult ki.

Figyelt kérdés

Esetleg weboldalak vagy menjek be az edző terembe?

Gyógytornászhoz jártam,segített.De azt hallottam gyorsabb az eredmény ha edző terembe megyek.

Nincs sok időm sajnos rohamosan kopnak a porcaim


tegnap 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Ilyen jellegű probléma esetén mindössze néhány edző van Magyarországon, akit mernék ajánlani.

Helyileg merre? Gondolom nem mindegy, hogy Sopron, Budapest vagy Nyíregyháza.

tegnap 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

olyan edző kell aki gyogy tornasz is


vagy legalabb is mozgas terapeuta

tegnap 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Neked az edzők 80 százaléka nem lesz jó.

Mi összejöttünk az edzőmmel ezért elkezdtem keresni másikat. 4-et próbáltam ki, abból 3 guggoltatott (porckopással tilos) és egy volt jó szakmailag csak ő allandóan elkószált edzés alatt.

Szóval inkább a párom eddz.


Vannak olyan studiók ahol gyógytornász+személyi edző végzettségű emberek vannak. Ilyet keress.

tegnap 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem gyorsabb az eredmény. Maradj a gyógytornásznál. A legfontisabb, hoyg 2, de max 3 naponta otthon is csinald ugyanazokat a gyakorlatokat.
tegnap 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az is lehet hogy kinézed és felkeresed de az is hogy besétálsz.

Mivel neked elég speckó kell, az első verzió játszik

tegnap 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!