Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tapasztaltál már hasonlót...

Tapasztaltál már hasonlót kondizás közben?

Figyelt kérdés

A gyakorlatokat követően néha kicsit megszédülök, ma meg pihenés után folytatni akartam az egyik gyakorlatot, felálltam, elkezdett zsibbadni a fejem, szédültem, hirtelen nagyon gyenge voltam és úgyéreztem, hogy le kell ülnöm mert mindjárt összeesek. Mitől lehet ez?

A cukrom vagy a vérnyomásom esik le?

A vérnyomásomra szedek egy nagyon csekély mennyiségű 2,5mg gyógyszert de amúgy mindig rendben szokott lenni, itthon is jó volt edzés után.

Mi okozhatja ezt? Elég ijesztő

24/ffi



2022. febr. 21. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Marha sok mindentől lehet. Lehet a vérnyomásod, pláne ha gyógyszeres kezelésre szorul esetedben amúgy is. Lehet a vércukor miatt.

De lehet például a légzés miatt is. Én az első hónapokban minden második felhúzó edzésemen elájultam, mert hatásos, de szar volt a légzéstechnikám. Tök sok időbe telt, amire megtanultam a helyes kivitelezést. Lehet, hogy nálad is légzésprobléma van, ugyanis így gyakorlatilag oxigénhiányos állapotba kerülsz. Erősportokban gyakori az ilyesmi.

Ha nem múlik el hetek múlva sem ez a tünet, akkor viszont szaladj el ezzel orvoshoz (neurológushoz), jobb a béke.

2022. febr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem eszel eleget edzés előtt
2022. febr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elotte 2 oraval ettem
2022. febr. 21. 19:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Kiadós étkezés volt?
2022. febr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Leves
2022. febr. 21. 21:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Az szinte semmi, ne csodálkozz. Hogy legyen viszonyításod, edzés előtt egy kiló banánt vagy fél kilo zabot eszek, ez ad elég energiát. Neked kezdésnek ezen mennyiségek fele is elég, aztán ahogy erősödsz, szükséged lesz nagyobb kalóriamennyiségre a nagyobb erőkifejtéshez
2022. febr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!