Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Saját testsúllyal (+sullyal)...

Saját testsúllyal (+sullyal) lehet izmosodni?

Figyelt kérdés

YouTube -on láttam egy videót, miszerint a fekvőtámasz, tolodzkodas, guggolas, evezés és huzodzkodas, kezallasban nyomassal + ezek nehezitesevel súlyokkal szép izomzatot lehet elérni. Ez tényleg így van?


Tudom, hogy függ az étkezéstől is, de most az edzés részére lennék kíváncsi.


A videó Godrosi Ádám csatornáján elérhető, ott láttam.


ma 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet bizony
ma 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Saját testsúlyos gyakorlatokat plusz súlytárcsával végezni tökéletes progresszió. Rengeteg testépítő, erőemelő, súlyemelő szokott húzódzkodni vagy tolódzkodni plusz súllyal, hisz ezek remek gyakorlatok.

Fekvőtámaszt súlytárcsával végezni körülményes és veszélyes, kézállásban nyomásra pedig a konditerembe járók 0.001%-a lehet képes, pláne súllyal, úgyhogy ezt a két gyakorlatot hagyjuk. Nagyot néznének bármelyik teremben, ha te egyszer csak kézállásba pattannál, és plusz súlyokkal a testeden elkezdenél ismétléseket nyomni.

A guggolás és az evezés pedig testépítő alapgyakorlatok, úgyhogy azok izomnövelési potenciálja ne legyen kérdés számodra.

ma 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet.
ma 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Egy további kérdésem lenne még. Kb 185 cm magas vagyok. Így a Decathlonos 100-as tolodzkodot tudnám kényelmesen használni? (Mármint olyan értelemben kényelmesen, hogy tudok tolodzkodni) Máshol nincs lehetőségem, és mivel lassan jönnek a rossz idők+ későn végzek az egyetemen is, otthoni megoldás lenne a legjobb.

ma 21:22
 5/9 anonim ***** válasza:
185 centivel eléggé neccesek ezek az olcsóbb kategóriájú tolódzkodó állványok, ráadásul a decathlonnak tudtommal nincs 100 centi magas terméke, de azért a 90 centi fölötti állványok valószínűleg jók lesznek.
ma 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ilyen van a Decathlonban:


[link]

ma 21:42
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez nem 100 centi magasságú, hanem maximum 93 centi. Olvasd el a leírást!

Ha ezt veszed, akkor írd majd meg a tapasztalatod. Én valamennyivel alacsonyabb vagyok nálad, de érdekel.

ma 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, láttam, köszönöm!

Csak azért hivatkoztam rá úgy, mert a neve is az.


Van egyébként nálunk kapható magasabb tolodzkkdo?

ma 21:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla. Nézz körül a webshopon.
ma 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!