Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit szólnának, ha egy férfi...

Mit szólnának, ha egy férfi is ilyen testhez simuló fitness ruhában edzene, mint az átlag nő?

Figyelt kérdés

Tudjátok, kb mint egy boxer alsó, olyan cuccban edzenek a csajok, nike pro stb. Nekem nagyon tetszik a látvány.. :D


Férfiaknak is vannak ilyen ruhák, de eddig csak egy madár gyereken láttam ilyet...


van itt olyan, aki ilyet hord edzéshez?



aug. 15. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én évek óta fürdőnadrágban edzek, ami elég testhez simuló, és csak comközépig ér. Még nem szólt be senki, hogy tilos egy férfinak ilyenben gyúrni.
aug. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A férfiak jó része nem foglalkozik azzal, mennyire testhez simuló, de sok esetben sokkal könnyebb ilyenben mozogni.

Másrészt meg aki komolyabban fejleszti magát, az nem szégyelli a testét, ellenkezöleg, büszke rá

aug. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
oké, én is büszke vagyok rá.. de azért a himbi-limbi is látszódik rendesen egy ilyenben :'D
aug. 15. 16:32
 4/11 anonim ***** válasza:
És az miért baj? Ennyire gátlásos vagy, vagy pedig prüd???
aug. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Madár gyereken láttál ilyet? Elárulom én is szoktam ilyet hordani.


Üdv.: József a bagoly!

aug. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5, ez jó volt :D


4, ez nem prűdség, inkább csak figyelemmel vagyok másokra. Ezek a boxeralsó féle edzőruhák szerintem inkább aláöltözetek eleve, csak a csajok hordják önmagában.

aug. 16. 07:05
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem buzzis.
aug. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%
Engem irritál, már bocs (mindenkitől, aki ennyire büszke a testére). Még az atlétáknál is. Páran mégis tudtak sima shortban futni az olimpián. Az pedig hogy nem szólnak be, még semmit sem jelent, biztos oda is kacsintanak két széria között...
aug. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért "kacsintgatnának" ???? Akit ennyire feldob egy ruhán keresztül sejthetö intim testrész, azzal vannak bajok.
aug. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
31%
Ha nem is kacsintanak, attól még zavarhatja őket is, mert ez nem olyan sport, ahol ilyen öltözetre lenne szükség (mint pl. az úszás). Minimum exhibicionista aki ilyenben edz, még ha a kényelemre fogja is.
aug. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!