Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1 hónapja kezdtem a diétát 85...

1 hónapja kezdtem a diétát 85 voltam most 79.03 de 1 hete ez nem változik mit kelene csinálnom?

Figyelt kérdés
Minden nap edzek majdnem számolom a kalóriákat egyek kevesebett?

júl. 12. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, hogy akár egy hétig stagnál a súlyod, pláne ebben a hőségben. Ha kalóriadeficitben vagy, akkor nem lesz baj.
júl. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Belép a stagnálás mindenkinél egy idő után. Annyi, hogy a szervezet megszokja, hogy kevesebbet kap, mint elötte és elkezd a kevesebböl is raktározni magának. Ilyenkor áll be a súly és sokan hagyják abba az egész folyamatot, mert akár 2-3 hétig se változik semmi. De folytatni kell tovább és majd újra megmozdul a kiló lefelé, ha mindent úgy csinálsz, mint elötte.
júl. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi gond,majd megindul lefelé.

Normál a stagnálás.

júl. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A fogyás nem lineáris. Egy hetes stagnálás abszolút normális. A szervezet vizet tart vissza, vagy kicsivel több sót ettél, vagy több az izmaidban a glikogén, meg még millió tényező okozhatja.
júl. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nyugi, ugyanez volt nálam, nekem is beakadt a súlyom, sőt gyarapodott is kicsit, aztán elkezdett lejjwbb csúszni, szerencsére. Sok minden befolyásolhatja a súlyt, menstruáció, meleg, etc. Ráadásul írod, hogy edzel is, ha izmot kreálsz, annak os van súlya.
júl. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!