Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyobb súlynál miért érzem...

Nagyobb súlynál miért érzem kevésbé a bicepszet? Pedig szabályosan végzem.

Figyelt kérdés
Valószínű hamarabb eljön a bukás minthogy elkezdjen égni, durranni, de attól még ez jobb nem?
jún. 21. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyobb súlynál miért érzem kevésbé a bicepszet?"

Melyik gyakorlatról beszélünk?

"attól még ez jobb nem?"

Ha tényleg szabályosan végzed a gyakorlatot bukásig, az nyilván jó.

jún. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bicepsz állva egykezessel.
jún. 21. 13:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy mégse szabályos a technika, és akaratlanul is belesegítesz, beledőlsz, belevállazol. De ha fejlődik a bicepszed, akkor nagy jelentősége nincs annak, hogy mit érzel és mit nem.
jún. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a 3mas irja. Inkabb egyel kisebb sullyal ugy hogy tudj koncentralni. Szepen lassan
jún. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert nagy a súly.
jún. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Figyelj, nekem baromi nagy változást okozott amikor visszavettem a súlyt és a visszaengedéseket nagyon lassan csináltam, sokkal jobbnak éreztem az edzést. Jó lassan engedd le, de szabályosan. Vagy ha nem bírom már teljesen felemelni akkor lendületből felviszem de a negatív szakaszban lassan engedem vissza, és ha így csinálod egy idő után már megfogod tudni csinálni a pozitív szakaszt. hát edzésnél nem tudtam ez elején felhúzni magam a rúdon mert gyenge voltam. Lendületből felugrottam és szép lassan engedtem le magam, így csináltam a sorozatot és idővel már ment a felhúzás része is.
jún. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Lányok, szexeltetek már valakivel pénzért, bármi előnyért?
júl. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!