Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan érhető el szálkás fizikum?

Hogyan érhető el szálkás fizikum?

Figyelt kérdés
4 éve járok konditerembe, 178 cm mellé 85 kg voltam, tipikus zsíros forma. Elhatároztam h összehozok egy szálkás testet, a cél az volt h lapos legyen a has, meglegyen a V alak, a kockák legalább egy kicsit látszódjanak. Tudtam h nem csak hájban de izomban is sokat fogok veszíteni. Na most lefogytam 68 kg-ra és még mindig nem lapos a hasam, maradt egy kis babaháj, kockák halványan se látszódnak, mellem is zsíros még, cserébe a karom amit korábban sokan dicsértek lassan olyan mint egy WC papír guriga, combom meg mint egy csirkeláb. Nem is zavarna annyira mert tudtam h sokkal kisebb/véknyabb karom, lábam lesz, ha legalább közeptájékon is vékony lennék. De mell, has még mindig zsíros, 178 cm mellé a 68 kg így is nevetségesen kevés, ennél lejjebb már biztos nem megyek. Pedig arra is figyeltem h ne legyen drasztikus a kalóriadeficit, kb. 300 volt naponta. Én arra gondolok h be kellene iktatni a kardiot mert az jelenleg nincs, illetve egészségesebben enni mert sok műkaját eszek. Vagy lehet ennyire rossz a genetikám. Nem gondolkodom irreálisan, egy ilyen testtel már elégedett lennék: [link] Tippeket várnék h jöhet ez össze.
jún. 7. 02:59
 1/3 Adkeizaal ***** válasza:
100%

Inkább kellett volna egy kép magadról 85kg osan és most, mint, hogy milyet szeretnél. A képen lévő forma 2év alatt elérhető kb a nulláról.

Mennyi idő alatt fogytál le?

Am nem szoktak az emberek túl sok izmot veszíteni egy 200-300kaloria deficites diétában általában a diéta elején messze túlbecsülik hogy mennyi izom van a zsír alatt.

jún. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Eleve nem volt rajtad izom csak zsír. Lefogytál aztán most már zsír sincs sok. Azt gyanítom a 4 év konditerem nem volt valami intenzív, nem mentek bukásik a nagysúlyos gyakorlatok. Olyanokat látok néha főleg 16-20éveseknél, hogy két 5-10 kilós tárcsával fekvenyomóznak meg ilyenek. Attól nem lesz változás.
jún. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Diéta alatt néha nem árt visszatölteni ch val, egyből kikerekedsz. Persze ha van valamennyi izom. Kardió az kell mindenképp, bár nélküle is be lehet fogyni, annó egyik versemyszezonra kardió nèlkül fogytam be.
júl. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!