Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi a minimum életekor...

Mennyi a minimum életekor edzőterembe járni?

Figyelt kérdés
Tudom,valahol csak 18 felett lehet bemenni, de sok embert ismerek akik már 15-16 évesen mennek. Lehet ilyet? Legális?

máj. 30. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is anno kb 16 évesen kezdtem. 14 évesen még nem akart engedni a tulaj de kivártam a két évet és azonnal mentem is! :)
máj. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
olvasd el az adott terem házirendjét
máj. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A terem házirendjében benne van, kérdezd meg.

Nálunk az edzőterembe nem mehet be 16 év alatti egyáltalán. Vannak ú.n. "tini" edzések délután, csoportos edzések, oda lehet járni, de szülői beleegyezés kell hozzá, első alkalom előtt a szülőnek alá kell írnia egy papírt.

Jártam olyan helyre is, ahol 18 év alattit nem engedtek be.

Szóval, kérdezd meg az adott termet!

máj. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%

A legtöbb teremben 16 év a korhatár, de én még sosem láttam sehol, hogy a recepción igazoltatnák a fiatalokat a koruk miatt. Olyan is sok helyen van, hogy a házi rendben ugyan szerepel korhatár, de a gyakorlatban apuka viszi magával a 9 éves gyerekét, aki eljátszadozik a futópadon, amíg apuka mell-bicepszezik.

Egyébként én is 14 évesen kezdtem, pedig abban a teremben a szabályzat szerint 18 év alatt csak felnőtt kísérővel lehettem volna jelen, mégse kérdezte meg soha senki, hol a kísérőm.

máj. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!