Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy kellett volna reagálni,...

Hogy kellett volna reagálni, ha a fülem hallatára gúnyolnak ki az edzöteremben?

Figyelt kérdés

44 éves férfi vagyok, múlt héten voltam elöször konditeremben. Nem vagyok egy vékony sajnos, de pont tenni akarok a túlsúly ellen. Miközben edzettem, a fülem hallatára kezdett röhögni egy fiatal edzö (olyan póló volt rajta) és a középiskolás vendége, hogy nekem idézem “hogy ugrálnak csöcseim”. Amikor rájuk néztem elkezdtek a szemembe is röhögni! A kisebbik majd felborult a röhögéstöl. Annyit mondtam gratulálok nektek!

Felháborító volt! A fülem hallatára utána egy fiatal túlsúlyos lányt figuráztak ki, hogy idézem nagy kofferbe mit lehetne csinálni. Ez az edzö a terem alkalmazottja! Gondolkodtam, hogy kérem a tulajt vagy írok a panaszkönyvbe. Hogy engedhetik meg, hogy ilyen ember személyi edzö lehessen? Kinevetni a másikat aki tenni akar? Mintha ö nem kezdte volna valahol. Inkább örülne, hogy egész nap a melegben, jóidöben lehet, jól érezheti magát, nem kell neki a hidegben kint dolgozni. Mert mások szerint ennek az edzönek a 8 általános van meg, az egyetlen amihez ért, hogy versenyeken indult el. Becsülné meg amit elért …


2023. ápr. 12. 14:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
74%
egy negatív google értékelés azért nem ártana.
2023. ápr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

az a baj erre mit lehet írni...

Te ott a helyszínen nem intézkedtél holott kellett volna,ide nem írod ki a nevet címet,úgy kellett volna reagálnod hogy ott helyben kezeled a helyzetet,nem itt gyakorin kérdezgeted

2023. ápr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
52%
Ugralnak a csöcseim!:DD
2023. ápr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!