Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy kellett volna reagálni,...

Hogy kellett volna reagálni, ha a fülem hallatára gúnyolnak ki az edzöteremben?

Figyelt kérdés

44 éves férfi vagyok, múlt héten voltam elöször konditeremben. Nem vagyok egy vékony sajnos, de pont tenni akarok a túlsúly ellen. Miközben edzettem, a fülem hallatára kezdett röhögni egy fiatal edzö (olyan póló volt rajta) és a középiskolás vendége, hogy nekem idézem “hogy ugrálnak csöcseim”. Amikor rájuk néztem elkezdtek a szemembe is röhögni! A kisebbik majd felborult a röhögéstöl. Annyit mondtam gratulálok nektek!

Felháborító volt! A fülem hallatára utána egy fiatal túlsúlyos lányt figuráztak ki, hogy idézem nagy kofferbe mit lehetne csinálni. Ez az edzö a terem alkalmazottja! Gondolkodtam, hogy kérem a tulajt vagy írok a panaszkönyvbe. Hogy engedhetik meg, hogy ilyen ember személyi edzö lehessen? Kinevetni a másikat aki tenni akar? Mintha ö nem kezdte volna valahol. Inkább örülne, hogy egész nap a melegben, jóidöben lehet, jól érezheti magát, nem kell neki a hidegben kint dolgozni. Mert mások szerint ennek az edzönek a 8 általános van meg, az egyetlen amihez ért, hogy versenyeken indult el. Becsülné meg amit elért …


2023. ápr. 12. 14:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
22%
Nem fogja megnevezni, mert kamu. Csak provokálni akar
2023. ápr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
86%
Én legszivesebben belelépnék az ilyennek az arcába, de ilyet nyilván nem teszünk, szóval jelezném a tulajnak, hogy egy bunkó, tahó edzőt alkalmaz, akihez piti kis szarjankók járnak. És mivel az internet világában élünk, ezt a sztorit megosztanám a terem facebook oldalán. Már nem azért, de van egy határ! Nem nevetünk ki túlsúlyos, meg ropi vékony embereket, ha van is véleménye tartsa magában!
2023. ápr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
8%

Nem hogy örülnél hogy jókedvet csináltál pár embernek.

Ne legyél már ennyire morc.

Inkabb te is röhögj velük jókat.Jobban megy az edzés is ha vidámak az emberek!!

2023. ápr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a kommenteket! Csodálkozom, hogy ennyire ezt írjátok, hogy ez nem jellemzö. Nekem más volt a benyomásom valahogy. Még nem is nagy, menö terem, ami tele lenne versenyre járó emberekkel. Viszont nagyon lehetett érezni a klub hangulatot, mint amikor az edzök, tulajdonos és a haverok szinte ott laknak a teremben és mindenki más útban van. Ezért nem szólnék a tulajnak! Még engem zavarna ki.


Nem fogom kiírni a terem nevét és az edzöét sem! Kell nekem az, hogy egy ilyen ember kinézze a rendszerböl a címemet, telefonszámomat és balhézzon velem? Mert az alapján amit mutatott a tag, el tudom képzelni. Volt ott bünözö arc haverja is, nem kell ez nekem! Ilyen helyen ahol ennyire bratyizik a személyzet, 100% el tudom képzelni, hogy a repeciós fiatal csaj gond nélkül megmondja az adataimat. Ha meg én kiírom ide őt, még be is perelhet! Bizonyítékom úgy sincs.

2023. ápr. 12. 20:17
 15/23 anonim ***** válasza:
86%

Ahogy gondolod..


"Nem fogom kiírni a terem nevét és az edzőét sem! Kell nekem az, hogy egy ilyen ember kinézze a rendszerböl a címemet, telefonszámomat és balhézzon velem? Mert az alapján amit mutatott a tag, el tudom képzelni. Volt ott bünözö arc haverja is, nem kell ez nekem! Ilyen helyen ahol ennyire bratyizik a személyzet, 100% el tudom képzelni, hogy a repeciós fiatal csaj gond nélkül megmondja az adataimat. Ha meg én kiírom ide őt, még be is perelhet! Bizonyítékom úgy sincs."



- Azért annyit hozzátennék hogy nyitott termek nem nagyon szoktak lakcímet és egyéb személyes adatokat kérni,a neven és diákon kívül (ha van). Zártkörű klubként működő edzőtermek viszont kérhetnek, és ők szoktak ilyen szerződést írni a klubtagokkal hogy tagságid legyen..


"repeciós fiatal csaj gond nélkül megmondja az adataimat"


-Ez meg viszont a GDPR megsértése lenne ha harmadik félnek kiadja..


Kitiltani meg ugye nem tilthat, hacsak valami házirendbe ütközőt nem csináltál,attól hogy panaszolod az edző magatartását,és te mint szolgáltatásért fizető vendég ezt kifogásolod,teljesen jogos a panaszod sőt jogodban áll panaszolni. Ha emiatt kitilt akkor ez egy lepra hely és jobb elkerülni..

2023. ápr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
45%
Terem és edző nevét vagy kamuzol kis kötsög
2023. ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem lattam vagy hallottam meg olyat, hogy edzo gunyolodna, beegetne ismeretlen vendeget pedig tizen eve edzek. Ez akkor ilyen noname kis teremnek hangzik. Mindenki mashogy reagal. Van aki szetoltja, van aki szajbaeveri, van aki keres egy vezetot. Jo mind
2023. ápr. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
53%
Leginkább sehogy. Én le se szarnám, nehogymár 1-2 idióta miatt ne sportoljak ott ahol akarok. Csak azért is megmutatnám milyen fából faragtak engem. Ezzel csak magadat idegesítd. Ők bizonyára ostobák, az az ő bajuk nem a tied. Nekik magukkal kell elszámolni.
2023. ápr. 13. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Nézzétek, fogalmam sincs hogy működnek az edzőtermek. Amikor bementem, meg kellett venni egy belépő kártyát és ki kellett tölteni egy regisztrációs lapot aláírva. Ott kértek nevet, címet, telefonszámot, e-mail címet. Azt mondta a csaj, hogy csak a lap kitöltésével váltható ki a bérlet.

Nem úgy tűnt a recepciós mint akit foglalkoztat a GDPR meg bármi egyéb, alig volt a pultban, az ajtó előtt cigizett és bratyizott amikor láttam. Onnan tudom, hogy 3x mentem a pulthoz fehérje turmixot kérni, de mindig kint láttam.

De mindegy is. Megpróbálok egy ismertebb termet legközelebb. Vagy gondoltam arra is, hogy beiratkozok ott egy edzőhöz, akkor talán nem nézik ki úgy az embert.

2023. ápr. 13. 09:02
 20/23 anonim ***** válasza:
80%
Szia! Ez rendhagyó eset volt és ne vegye el a kedved a konditermektől. Én már 20 éve járok konditerembe, többen is voltam, de még soha nem hallottam, láttam ilyen felháborító esetet. Ez valami agyatlan primitív suttyó lehetett, ne foglalkozz vele. Az előző hozzászólók már leírták a tanácsokat. A helyedben keresnék egy másik termet, de előtte mindenképp szólj az esetről a tulajnak, azt is, mond el, hogy egy lányon is gúnyolódtak és talán kap egy nagy fejmosást a paraszt edző, és ha nagy szerencséd van talán el is zavarja, az jó lecke lesz neki. Az edzők általában nem alkalmazottak a termekben, hanem ők fizetnek a teremnek, hogy ott eddzősködhessenek és semmivel sincs több joguk ott semmihez, mint egy sima vendégnek. Ha én terem tulaj lennék és ilyen a tudomásomra jutna azonnal elzavarnám a francba azt az edzőt. Annyi edző van, hogy ez nem gond egy teremnek sem. Amúgy minden terembe be kell iratkozni, meg aláírni, meg belépő kártya, ez a szokás, már csak a felelősség kizárás miatt is, ha mondjuk megsérülsz edzésközben a saját hülyeséged miatt, akkor ne őket hibáztasd, mert ahogy akadnak idióta edzők, úgy akadnak idióta vendégek is, sőt abból aztán van bőven. Némelyikre úgy kell rászólni a teremben, hogy azt inkább ne próbáld, ha nem akarod megölni magad.
2023. ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!