Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy kellett volna reagálni,...

Hogy kellett volna reagálni, ha a fülem hallatára gúnyolnak ki az edzöteremben?

Figyelt kérdés

44 éves férfi vagyok, múlt héten voltam elöször konditeremben. Nem vagyok egy vékony sajnos, de pont tenni akarok a túlsúly ellen. Miközben edzettem, a fülem hallatára kezdett röhögni egy fiatal edzö (olyan póló volt rajta) és a középiskolás vendége, hogy nekem idézem “hogy ugrálnak csöcseim”. Amikor rájuk néztem elkezdtek a szemembe is röhögni! A kisebbik majd felborult a röhögéstöl. Annyit mondtam gratulálok nektek!

Felháborító volt! A fülem hallatára utána egy fiatal túlsúlyos lányt figuráztak ki, hogy idézem nagy kofferbe mit lehetne csinálni. Ez az edzö a terem alkalmazottja! Gondolkodtam, hogy kérem a tulajt vagy írok a panaszkönyvbe. Hogy engedhetik meg, hogy ilyen ember személyi edzö lehessen? Kinevetni a másikat aki tenni akar? Mintha ö nem kezdte volna valahol. Inkább örülne, hogy egész nap a melegben, jóidöben lehet, jól érezheti magát, nem kell neki a hidegben kint dolgozni. Mert mások szerint ennek az edzönek a 8 általános van meg, az egyetlen amihez ért, hogy versenyeken indult el. Becsülné meg amit elért …


2023. ápr. 12. 14:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Recepción kellett volna szólni szerintem. Ha pedig idióta proli hely ahol nem foglalkoznak vele akkor váltani és legalább egy google értékelést írni. Vitatkozni ilyenekkel szerintem nem gyümölcsöző.
2023. ápr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Én is így jártam, rohadjon meg mind egyrakásra. Kapjonak szívinfarktust a súlyzó alatt, ezt kívántam a sok idiótának. Koxos hulladékok. Én mégsem adtam fel. Vásároltam itthonra felszerelést és úgy tolom 43 évesen. Nekem ez untig elég, és nem kell elviselnem a sok majmot meg pózerkedőt.
2023. ápr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Én a tulajnak szólnék. Ha őt nem érdekelné, akkor nem mennék abba a terembe többet edzeni, de azt előrebocsátanám, hogy mindenhol kapni fogják a negatív reklámot (és ezt módszeresen be is tartanám, minden ismerőst lebeszélnék, hogy abba a terembe járjon).
2023. ápr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Egyébként ide is kiírhatnád a terem és az érintett edző nevét, hadd legyenek büszkék (3-as voltam). Ha ott nagymenő volt, akkor biztosan nem bánja, ha nyilvánosan is itt szerepel a neve.
2023. ápr. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%

Durva nagyon bár ritka valódi Személyi Edzőknél ilyen fajta magatartás akik tényleg még SZAKEMBEREK... Mindenképp kéne szólni (bár véleményem szerint semmi értelme) a terem vezetőjének. És a Google és Facebook értékelésben szépen leírni az esetet utána.


Gondolom az edző kisfiú valami nevenincs képesítéssel feszenget ott az edzős szarjában. Vagy képesítés nélkül, mert ugye divat manapság hogy pacsiznak a terem vezetőjével és minden jött-mentet alkalmazhatnak edzőnek.. Ez meg a legalja.. Az tuti hogy a szakmájához nem ért. Ugyanis az edzősködés a jó pedagógián és pszchihológián alapszik.

Ha jön hozzá valami túlsúlyos vendég, hogy ő változtatni akar magán,akkor nála ez a motiváció a vendégen? Komoly szakember lehet :D

Az ilyen kis nyikhajokat (nem testalkatra gondolok) sosem tudtam komolyan venni...

2023. ápr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%

Tulajdonossal próbálj beszélni, ha nem, akkor panaszkönyv. Többet biztos nem mennék oda, gondolom te sem.

Kis bzik.

2023. ápr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Kólauborkával ***** válasza:
91%

Leídták elöttem jól a dolgokat.

Csak annyit tennék hozzá, hogy kitartást és ne vedd a szívedre, de szólj a tulajnak mindenképpen, szerintem ki a basszák, ha normális a tulaj…. Érted a fizetö vendégeket üldözi el a viselkedésével, ez a fönöknek a lehetö legszarabb ami történhet.


Illetve sok sikert céljaid eléréséhez.

2023. ápr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 qborka ***** válasza:
88%

Ooo, ebből is látszik, mennyire felhígult az edzői szakma


Én már tuti írtam volna a Googleban, közösségi médiában negatív értékelést.


És keresnék masik termet

2023. ápr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
A tulaj biztosan ki fogja rúgni. Egy vendége nem marad így. Neki ez nem üzlet, hogy a hülyegyerek kiutálja a vendégeit.
2023. ápr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%
Ha ez tényleg megtörtént (nem akarlak meghazudtolni, elnézést), az nagyon durva. Én el se tudom képzelni, hogy nálunk ilyen hogyan történhetne. Nálunk ha valamelyik ókájés szeméji eccő mindenki előtt elkezdene alázni egy túlsúlyos kezdőt, akkor vagy én, vagy valamelyik odajáró úgy kizavarná a teremből azt a gyökeret, hogy nem lenne ideje összepakolni. Nálunk ilyen elképzelhetetlen, hogy megtörténjen. Szerintem is jelezd a tulajnak a szituációt, plusz ha van rá lehetőséged, akkor nyugodtan válthatsz termet is, ugyanis ilyen esetek sehol nem jellemzőek, szóval te kifoghattál valami putrit. Én is vevő vagyok arra, hogy kommentben nevezd meg nekünk a terem nevét, vagy akár az edző nevét. Ebben nincs semmilyen titkos adat, ezek teljesen publikus információk.
2023. ápr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!