Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ahogy tömegelek nő a hasam...

Ahogy tömegelek nő a hasam nagyon, arra hízik a legjobban mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
2023. márc. 18. 08:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Semmit. Ha te genetikailag ténylegesen a hasi régióban raktározod látványosabban a zsírt, akkor semmit. Ezért szabad maximum 200-300 kalóriás többletben lenni, hogy ne hízz úgy be feleslegesen, mint egy malac.
2023. márc. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%
Minek hízókúrázol? Úgy gondolod, hogy a felszedett zsírszöveteidből lesz izom? Vagy mi a konkrét elképzelés? Nyárra szépen nézel majd ki kötözött sonkaként fecskében ducibuci
2023. márc. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
Kicsi szufficit kell, nem kell zabálni.
2023. márc. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%
Túlzásba viszed a kaloriát, a tömegelés nem arról szól, hogy zabálsz, tapasztald ki, az első 2 évben jöhet havi max 1kg izom annak aki totál pipaszár, ha havi 1kgnál több jön, az fixen zsír mert sokat zabálsz.
2023. márc. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

Az hogy hova hízol az genetika, én segg/combra hízok először az se sokkal jobb férfiként.


Érdemes átgondolnod hogy mennyire gyorsan tömegelsz viszont, elején max 1kg per hónap később viszont 0.5 kg nél nem érdemes több súlyt felszedni mert annak a nagyrésze csak zsír lesz.

2023. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%

Az 1kg/hó is egy barokkos túlzás.

Remélem nem úgy gondoljátok hogy natúrba 12kg izomszövetet épít valaki 1 röpke év alatt. Naturál szinten van aki ennyit az élete folyamán sem épít fel.

2023. márc. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem leírtam, hogy annak jöhet havi MAX 1kg aki totál az aljáról indul…

Szerintem ebben a mondatban burkoltan benne van, hogy ez egy eléggé ideális eset… az hogy te mindenképp bele kell kötözködj, már egy teljesen más téma.

2023. márc. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%

#6 Pontosan.

Már végtelenszer volt erről vita itt, miszerint 12kg izom 1 év alatt feljöhet-e.


Én már feladtam a magyarázkodást, ha képesek 12kg tiszta izomszövetet építeni 1 év alatt, akkor csinálják.. :D


Kérdező:

Ha genetikailag egy adott helyre rakódik a zsír, az ellen nem tudsz mit tenni.


Óvatosabban bánj a kalóriákkal, elhízni bárki tud..

2023. márc. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elhizott malac, se semmi voltam nagyon száraz is még régen de ahogy betöltöttem a 19-20 évet már másabb lét a szitu most 22 vagyok most is jó formába csak idegesít a hasam kicsit főleg amikor leülök akkor látszik igazán
2023. márc. 18. 16:19
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi a napi kalóriabeviteled?
2023. márc. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!