Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen árak mellett tömegelésné...

Ilyen árak mellett tömegelésnél milyen ételeket érdemes venni?

Figyelt kérdés

Ebben a gazdasági helyzetben sok olyan élelmiszernek szállt el az ára, amikkel korábban olcsón vagy legalábbis megérősen tudtam magas fehérjetartalmú étrendet összehozni. Mára a húsok, a túró, a banán stb. eléggé megdrágult.

Ti miket vásároltok és főztök? Változtak a szokásaitok?



2023. jan. 23. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Hamburger, KFC, Pizza-King, mikor mi... De mostanság sűrün hordok haza, házi készítésű cuccokat. Pl ma paradicsom leveske, húsos kocka, vaníliaöntetes piskóta. Ilyen zöldség meg gyümölcs az felejtős, amúgy is kisgyerek koromban megutáltam.
2023. jan. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 MadSeal ***** válasza:
100%
Főleg szárazabb sertéshús, máj, hüvelyesek, a tejsavót meg lecseréltem a Bioteches Protein Powerre (persze a fehérjepor még mindig egy "luxuscikk", de jó, ha van mihez nyúlni egy mákosguba után).
2023. jan. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Amiből tudsz enni. Én szeretem a konzerveket, te lehet, hogy nem. Ezekből szoktam nagyobb kiszerelést venni, felvágottakat (itt elég széles a felhozatal) és ezekben még egész jó a fehérje is, nagyobb kiszerelésű magokat, tésztát, csirkemellet. Ha meg nagyon kell a gyümölcs, akkor narancs. A héten veszek is pár kilót, 350ft nem sok érte, 1 doboz üdítő ára, annyit meg nem sajnálok rá.

Fehérjeport már nem nagyon eszek, a tejtermékekről is leszoktam és a pékárukról (kenyér zsemle). 1-2 kakóscsiga meg ilyesmi, ha akciós, akkor azért az belefér.

És van néhány közért, ahol a lejárathoz közeli termékeket adnak el, az eredeti ár akár tizedén. Ezek nekem kincset érnek.

2023. jan. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Bármit megeszek, csak normális minőség legyen, lehetőleg nyers anyagból főzve. Krumplifőzelék kolbásszal, tészta, húsok (diszno,csirke,marha), halkonzerver
2023. jan. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Én szerettem volna most kényeztetni magam kész kajával, de meggondolom 3x is.
2023. jan. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont a hulladék kaják ára szállt annyira el, hogy konkrétan jobban megéri egészségesen kajálni.

Bemész egy pékségbe veszel 2 akármit, az kapásból 2x400 Ft alsó hangon. Egy napi reggeliből kijön egy heti zab adagom kb.

Oké hogy a húsok drágultak. És? Mit eszel helyette? Az ugyanúgy megdrágul mirelit vackokat? Vagy rendelsz egy még drágább menüt?


Ami szerintem tényleg sokat drágult és kieshet egy "étrendből" az a túró.

2023. jan. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hüvelyesek (lencse, borsó, bab stb.) én személy szerint ezeket imádom, több napra lehet belőlük finom ételeket készíteni.
2023. jan. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

napi 1 kilo csirke meg fel kilo rizs meg mindig nem sok pénz.Úgy ahogy 6os írta a trágyább kaják sokkal inkább nem érik meg.

De egyél csak napi fel kilo hust,bar nem tudom az kinek elég

2023. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Átérzem, 193cm 110kg vagyok, 115 a cél, utána szálkásítás.

A tojás nálam még mindig a favorit. Sokkal drágább, mint volt, de ár-érték arányban még mindig a legjobb és sokféleképpen elkészíthető. Általában vacsorára mindig fogyasztom.

Ezenkívül zab, trumixként fogyasztva gyümölcsökkel, fehérjeporral (banán, áfonya). Ha tényleg minden kötél szakad, natúran is le lehet húzni a zabshaket.


Csirke drága, de muszáj néha venni. Ilyen a tonhal is.

2023. febr. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!