Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csináljak ha mindenből...

Mit csináljak ha mindenből rosszabbul teljesítek?

Figyelt kérdés

Elkezdődött az iskola azóta rosszul teljesítek az edzőterembe. Egy izomcsoportra kb 16setet csinaltam egy heten. De most kb 8at csinalok vagy kevesebbet, a súlyok is lejjebb mentek. Pedig nem kezdtem el kevesebbet enni, ugyanannyit eszek.

Pihennek de nem olyan gyorsan megy a regenerálás. Nem égettem ki magam egy izomcsoportra max 20set az nem sok



2022. szept. 19. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Programozd át úgy az edzéstervedet, hogy megfeleljen a jelenlegi életkörülményeidnek, a jelenlegi regenerációs igényeidnek. Erről szól a súlyzós edzés: folyamatos adaptáció, folyamatos újratervezés.
2022. szept. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amit előző írt + aludj többet. Az is lehet, hogy stresszes lettél az iskolakezdéstől és majd elmúlik.
2022. szept. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
Te "set" alatt az egyes izomcsoportokra a hetente elvégzett munkasorozatok számát érted? Ha igen, akkor ez naturálban hetente 10-12, koxxal 10-20. Gondolom nem koxolsz, szóval hiába csinálsz meg hátra 5 gyakorlatot 4 sorozattal, nem fogsz jobban fejlődni, csak az idegrendszeredet terheled le vele, és a regeneráció idődet tolod ki.
2022. szept. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!